О спорте и не только
EN RU UK

З Днем Незалежності України!

24 серпня — День Незалежності України.

24 серпня — день єдності 42 мільйонів українців.

24 серпня — день пам’ті багатовікової історії.

24 серпня — день вшанування українських героїв, що прагнули називати цей день святом.

Від Князя Володимира Великого до сміливого гетьмана Богдана Хмельницького, від Конституції Пилипа Орлика до Конституції Незалежної Країни. Усе це наша спільна, велична та неповторна історія. Сотні поколінь сміливих чоловіків боролися за свободу народу та право називати себе українцями. Сотні поколінь мудрих жінок впливали на багатовікову історію, вносячи в неї корективи, що назавжди і безповоротньо змінювали хід подій. Наші імениті пращури боролися за свободу, вольність, за те, аби ми, їх нащадки з 21 століття, могли дивитися у мирне небо та вільно розмовляти своєю мовою.

Наш синьо-жовтий прапор, у якому закарбовані найцінніші колоси пшениці під ясним небом, майорить над селами і містами, ніби оберігаючи свій народ. Під його кольорами виступають артисти, його честь захищають спортсмени, від його імені мовить український народ. Пам’ятати, зберігати та шанувати набутки героїв-пращурів, — ось наше покликання.

День Незалежності України — доба, котра єднає захід та схід, 24 години, що змушують згадати улюблені з колиски пісні та з гордістю одягнути вишиту матір’ю сорочку. В цей день осбливо хочеться бути частиною однієї великої та величної країни. 

«Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

І покажем, що ми, браття, козацького роду!»

Багато величних імен з історії України втілювали ці дві строчки у життя. І головне наше завдання сьогодні — згадати їх подвиги, вшанувати їх прізвища та з гордістю заспівати гімп під державним стягом.

Шановні співвітчизники, українці, сини й дочки України-неньки!

Громадська організація «Мангуст» щиро вітає вас з Днем Незалежності України!

Бажаємо вам завжди пам’ятати і шанувати нашу спільну історію! Майбутнє нашої країни в наших руках. Так давайте зробимо його сонячним та щасливим!
Зі святом!!!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *