О спорте и не только
EN RU UK

З Днем Державного прапору України!

23 серпня — День Державного прапора України!

Цей особливий для кожного українця день присвячений одному з найважливіших символів держави. На загальнодержавному рівні це свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004.

Саме 23 серпня 1991 року народні депутати внесли синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. 

З того доленосного для країни дня і до сьогодні десятки мільйонів українців єднаються навколо синьо-жовтого стягу та відзначають цей день з особливим настроєм. 

Державний прапор супроводжує нас ще з колиски. Поєднання ясного синього неба та золотої пшениці на родючій землі вчать милуватися пейзажами Батьківщини. Ці кольори України-неньки зустрічають нас у дверях школи, щодня вітають у державних та офіційних установах. Синьо-жовті полоси є незмінними атрибутами кожного важливого для країни свята. А підняття стягу у інших країнах змушує відчувати гордість за націю. 

Представники національних збірних нашої країни з різних видів спорту, зокрема й вихованці Спортивного клубу «Мангуст» і лауреати Міжнродної спортивної премії «Золотий Мангуст»,  багаторазово з гордістю підіймали Державний прапор над головою. Саме завдяки ним, спортивним героям, Україна має авторитет сильної держави, що пишається своїми атлетами. Кожна медаль, кожна перемога та кожен раз, коли прапор розвивається під звуки гімну,  — усе це змушує відчувати величність та непереможність українського народу!

Громадська організація «Мангуст» щиро вітає українців з особливим святом, з Днем Державного прапору!
Бажаємо кожному з вас відчувати гордість до своєї країни та кожного дня трудитися на благо народові! Нехай кожен прагне створити якнайбільше приводів для гордості, та нехай синьо-жовтий прапор майорить у чистім, мирнім небі!

З Днем Державного прапору України!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *