О спорте и не только
EN RU UK

Юрій Голуб

Юрій Голуб

Юрій Голуб – майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, Призер Чемпіонатів світу та Кубку світу, багаторазовий призер національних першостей Ізраїлю.

Юрій Голуб є одним з представників цілих спортивних династій серед лауреатів Міжнародной премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст». Два брати недарма пойшли у один вид спорту: складаючи гідну здорову конкуренцію один одному, обидва, Юрій Та Михайло, змогли досягти неймовірних результатів.У 1997 році брати Голуби, Юрій та Михайло, на першості України серед юнаків займають перші місця у своїх вагових категоріях.

У 1998 році на першості України серед юнаків Юрій здобуває перше місце. І в цьому ж році на першості Світу серед юнаків у м. Манчестер (Великобританія), Юрій Голуб посів восьме місце.

Протягом багатьох років тренувань та покращення навичок спортсмен йшов до більш значних верхівок, і таки зміг їх підкорити. У 2002 році Голуб Юрій займає четверте місце на чемпіонаті Європи серед чоловіків у м.Баку в Азербайджані. У 2003 році на чемпіонаті Світу в м.Стамбул (Туреччина) займає третє призове місце. У 2005 році спортсмен займає друге місце на Кубку Світу в Ташкенті (Узбекистан). У 2010 стає переможцем Кубку України, бронзовим призером турніру серії «Гран-прі» в м.Стамбул (Туреччина), срібним призером на турнірі на призи Президента республіки Бурятія в м.Улан-Уде (Бурятія).

Нині Юрій Голуб є Заслуженим тренером України.

Больше новостей