О спорте и не только
EN RU UK

Ярослав Амосов

амосов

Ярослав Амосов – український самбіст та борець змішаного типу, представник напівсередньої вагової категорії. Чотирикратний чемпіон світу з бойового самбо, трикратний чемпіон Європи з бойового самбо, чемпіон Євразії з професійного бойового самбо, володар Кубку Європи з бойового самбо, переможець першості національного  та міжнародного значення, Заслужений майстер спорту. Чемпіон світу з ММА версії GEFS серед професіоналів. Починаючи з 2012 року на професійному рівні виступає в ММА, відомий за участю у турнірах бійцівських організацій CSFU, ECSF, GEFC, TechKrep FC, Bellator. У змішаних єдиноборствах з 22 боїв жодної поразки.

З п’ятнадцятирічного віку  займається бойовим самбо, привів у спорт отчим. Проходив підготовку у Київському клубі «Гермес» під керівництвом тренерів Федора Середюка та Вадима Коритного. Першого серйозного успіху досяг у 2012 році на Кубку Європи з бойового самбо, де здобув міжнародну першість. Цей день став моментом відліку професійних вагомиг нагород у житті Ярослава. Після цього досягав у самбо все більш значущих успіхів. Наприклад, став чотирикратним Чемпіоном світу за версією міжнародної федерації WCSF (2013, 2014, 2015, 2017роках ) , тричі чемпіоном Європи за версією європейської федерації ECSF (у 2013,2014 та 2015 роках).

Одночасно з кар’єрою у бойовому самбо Ярослав Амосов регулярно брав участь у боях з ММА. Одним з його перших вагомих поєдинків у цій спортивній галузі став виступ на турнірі «Платформа S-70» у 2013 році.

 

Больше новостей