О спорте и не только
EN RU UK

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Позаду нас дуже складний і насичений подіями 2020 рік, що змінив життя кожного з нас. У той момент, коли ми втратили можливість планувати своє «завтра», а обставини диктували нові правила, до нас прийшло усвідомлення того, що найголовніші цінності в житті - ті, що всередині нас. Це сім'я, здоров'я рідних і близьких та життя «тут і зараз». Весь світ об'єднався, щоб захистити наше майбутнє і саме завдяки цьому ми стали сильнішими!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

   Найкращі побажання міцного здоров’я, радісних миттєвостей, неймовірних успіхів та звершень на новий 2021 рік висловив голова Громадської організації «Мангуст», президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, засновник Міжнародної премії «Золотий Мангуст», президент Національної Федерації грепплінга України, Заслужений тренер України, майстер спорту з вільної боротьби — Магомед Магдієв.

   «У першу чергу я бажаю кожному здоров’я та швидкого одужання тим, хто, на жаль, захворів. Нехай здійснюються усі Ваші мрії. Бажаю, щоб у спортсмена та будь-якої людини завжди було прагнення та світла мрія, без якої людина вважається «мертвою». І не важливо, у якого Ви віку, всеодно мрійте! І нехай Вам вистачає сил, бажання та можливостей реалізувати мрію у життя! Щиро бажаю, щоб у кожного все задумане втілювалось у життя, будьте щасливими!» — такими теплими словами Магомед Магдієв привітав українців з прийдешніми святами!

   Акуленко Тетяна — директор Громадської організації «Мангуст» та віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України привітала кожного з прийдешніми новорічними святами!

    «Бажаю, щоб 2021 рік подарував нам благополуччя, стабільність, багато приводів для радості та щасливих моментів, а також блискавичних перемог!» — такими теплими словами привітала українців Тетяна Акуленко.

   Як представник Громадської організації «Мангуст» Тетяна зауважила, що 2021 рік стане для України роком високих спортивних досягнень, адже незламна жага до перемоги та наполегливість українських спортсменів переважає над будь-якими несприятливими обставинами.

   Спорт також має унікальну характеристику — єднати людей, народи та нації! Спорт формує в людині культуру оптимізму та бадьорості, підтримує фізичний розвиток та зміцнює здоров’я людини!

   Тож нехай Вас переповнює жага нових звершень, энергії та щирої радості від життя, яка сама по собі є безцінним даром! Родинного затишку та злагоди у Ваших домівках ✨

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Керівництво Громадської організації "Мангуст" від щирого серця вітає наших друзів та вихованців, усіх спортсменів, прихильників та поціновувачів спорту, всіх уболівальників, усю громадськість та усю спортивну родину України з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *