О спорте и не только
EN RU UK

Вітаємо міністра молоді та спорту — Вадима Гутцайта!

 

   Шановний Вадим Маркович Гутцайт!

   Громадська організація «Мангуст» від щирого серця вітає Вас з днем народження!
Бажаємо Вам успіхів у тій благородній справі, яку ви робите. Адже саме завдяки Вашим зусиллям та сумлінній праці, спільно з Міністерством молоді та спорту, який Ви очолюєте, в Україні з кожним роком вдосконалюється та розвивається така важлива сфера життя, як спорт! Це сприяє не тільки національно-патріотичному вихованню молоді, а й вихованню здорової нації.

    ГО «Мангуст», як спортивна організація, вдячна Вам за колосальну підтримку та небайдуже ставлення до фізичного розвитку українців, впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться побудувати світле та здорове майбутнє України, а про наших спортсменів протягом багатьох років буде говорити весь світ!!!

 

Вітаємо міністра молоді та спорту - Вадима Гутцайта!

   Ми пишаємося тим, що така видатна людина, яка звеличує головну з іміджевих ознак країни на міжнародній арені – спорт, є лауреатом міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст», що визнана в усьому світі, як своєрідний «спортивний Оскар»!

   Ви кожного дня працюєте на благо суспільства, щоб покращити життя молоді та українців вцілому, навзаєм отримуєте повагу та колосальну підтримку людей. Хочемо висловити Вам слова вдячності та побажати міцного здоров’я, успіхів у Вашій благородній справі, щастя та благополуччя в житті та яскравих професійних звершень!
    З повагою, Громадська організація «Мангуст»

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *