О спорте и не только
EN RU UK

Українці привезли медалі з Катару!

Українці привезли медалі з Катару!
Представники національної збірної з пляжної боротьби стали переможцями на Всесвітніх пляжних іграх.
Швидко пройшов тиждень змагань на Всесвітніх пляжних іграх – 2019 у Катарі (Доха). Ігри пройшли вперше в історії, саме тому досягнення українських спортсменів у пляжній боротьбі є визначною подією. Вцілому від України у Катар вирушили 33 спортсмени, що виступали у 7 видах спорту та 8 дисциплінах (плавання, баскетбол 3х3, пляжний футбол, спортивне скелелазіння, акватлон, воднолижний спорт (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжна боротьба). Національну збірну з пляжної боротьби представляли четверо атлетів: Аліна Бережна (до 70 кг, Торецьк), Ірина Пасічник (більше 70 кг, Херсон), Василь Михайлов (до 80 кг, Одеська обл.) та Семен Радулов (до 70 кг, Одеська обл).
  

Українці привезли медалі з Катару!

Прокоментувала ігри у Катарі виконавчий директор Громадської організації «Мангуст» Тетяна Акуленко, яка підтримувала наших спортсменів протягом усіх етапів проведення ігор.
 «Я пишаюся збірною, вони дійсно показали себе найкращим чином та гідно представили Україну в цілому. З чотирьох спортсменів – три володарі медалей, що є найкращим результатом. Хотілося б відзначити, що незважаючи на те, що пляжна боротьба – це доволі юний вид спорту, котрий тільки но нещодавно був визнаний Україною як юридичний вид спорту. Я, як директор громадської організації, хотіла б відзначити важливість та внесок президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби Магомеда Магдієва. Виключно завдяки йому і розвивається пляжна боротьба в Україні»

Підвів підсумки тижневих змагань і сам Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби та голова громадської організації «Мангуст» Магомед Магдієв. Саме завдяки його зусиллям та фінансовій підтримці спортсмени мають можливість якісної підготовки до турнірів, в тому числі й міжнародного рівня. А його безцінний внесок у розвиток пляжної боротьби та пропагування спорту серед молоді приносять свої результати, свідками яких ми й є.
«Можу з впевненістю сказати, що робота, яку проводить Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби, сумісно з Громадською організацією «Мангуст» — на кожних змаганнях, в тому числі й світового рівня, дає свої плоди. І результати Всесвітніх пляжних ігор у Катарі тому підтвердження! Україна була представлена 33 спортсменами, та лише три з них завоювали медалі для нашої країни – і всі вони – члени Національної збірної з пляжної боротьби – Аліна Бережна, Ірина Пасічник та Василь Михайлов! Такий результат не може не радувати, але завжди є куди зростати та розвиватися, над чим ми і працюємо».


Українці привезли медалі з Катару!

Ще раз вітаємо наших спортсменів! Ви — гордість України, ті – що увійшли в історію, як перші переможці Всесвітніх пляжних ігор! Бажаємо не зупинятися на досягненому результаті та завжди прагнути більшого!    

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *