Міжнародний спортивний премія "Золотий Мангуст"
Міжнародна премія за заслуги і досягнення в спорті «Золотий мангуст" - це заслужене визнання кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, спортивних діячів і меценатів України та світу.

Історія
Премії

Премія «Золотий Мангуст» - це міжнародний «спортивний Оскар», який присуджується кращим спортсменам, видатним ветеранам спорту, а також меценатам, бізнесменам і політикам, які внесли значний вклад в розвиток спорту і виховання здорового покоління. Здорова нація - сильна держава.
Щорічна церемонія нагородження премією «Золотий Мангуст» - традиційне і резонансна подія в спортивному світі. Лауреати премії - спортсмени, які досягли значних результатів, їх легендарні імена відомі далеко за межами нашої країни.
За час існування «Золотого Мангуста» нагород удостоєні близько 220 спортсменів, тренерів, меценатів спорту, політиків і державних діячів, які не бачать життя суспільства без спорту. З кожним роком географія премії розширюється, зростає кількість друзів «Золотого Мангуста» по всьому світу, що є найкращим показником великої значимості «спортивного Оскара», адже його місія - об'єднувати людей всіх національностей і віросповідань, зміцнюючи і розвиваючи спортивні та культурні традиції.

Засновник
Премії

Міжнародна премія за заслуги і досягнення в спорті
«Золотий Мангуст» була заснована громадською організацією «Мангуст» в 2009 році.
Засновник громадської організації «Мангуст»: президент Національної федерації грепплінг України, голова громадської організації «Мангуст», майстер спорту СРСР з вільної боротьби, заслужений тренер України -Магомед Магдієв.
Магомед Магдієв
засновник премії, голова ГО "Мангуст"
Засновник премії, глава Громадської організації «Мангуст». Президент Національної Федерації грепплінг України. Президент Федерації пляжної боротьби України. Заслужений тренер України. Президент Спортивного клубу «Мангуст».

Премія
В цифрах

500 000
Загальний охоплення анонса події (з урахуванням телебачення, радіо, соціальних мережах, онлайн і друкованих ЗМІ).
2 500
Середня к-ть учасників і гостей церемонії.
300 000
Загальний охоплення аудиторії урочистій церемонії нагородження премії "Золотий Мангуст".

Цілі
Премії

Визнання
Визнання кращих спортсменів, підняття спортивного духу в суспільстві.
Спосіб життя
Визнання кращих спортсменів, підняття спортивного духу в суспільстві.
Виховання
Виховання сильної здорової нації.
Зв'язки
Зміцнення і розвиток міжнародних зв'язків.
Лауреаты
Списки лауреатів представлені на нашому ресурсі, для ознайомлення перейдіть в соотвествующий розділ, або клікніть на кнопку нижче:

Партнери
Організації

Організація «Мангуст» запрошує громадські організації, юридичні та фізичні особи до співпраці в сфері розвитку масового спорту і пропаганди здорового способу життя.

Ми з радістю розглянемо пропозиції про прийняття вашої участі в організації змагань, спортивних та інших заходів, що проводяться ГО «Мангуст» в рамках своїх проектів.
Премия
"Золотой мангуст 2019"
Международная премия за заслуги и достижения в спорте «Золотой мангуст" - это заслуженное признание лучших спортсменов, тренеров, ветеранов спорта, спортивных деятелей и меценатов Украины и мира.
ОЖИДАНИЕ
Премия
"Золотой мангуст 2018"
Международная премия за заслуги и достижения в спорте «Золотой мангуст" - это заслуженное признание лучших спортсменов, тренеров, ветеранов спорта, спортивных деятелей и меценатов Украины и мира.
Ознакомиться
Організаційний комітет
міжнародної премії
+38 068 589 0610
info_mongoose@ukr.net