О спорте и не только
EN RU UK

Спортсмени СК «Мангуст» вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби!

20-21 січня у Харкові пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків імені Леоніда Дуная!

   Харків в січні традиційно приймає всеукраїнський турнірз вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

   «Леонід Дунай — це легенда в борцівському світі як Харкова, так і України. Нехай його приклад надихає всіх нас в ці складні часи. Але, як відомо, труднощі роблять нас тільки сильніше. Тому нехай переможе найсильніший! » — привітав спортсменів заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

   За результатами змагань були визначені спортсмени, що відправляться на Чемпіонат Європи та інші ліцензіонні турніри, де вони отримають шанс поборотись за путівку на Олімпіаду.

Спортсмени СК "Мангуст" вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби!

   Спортсмени СК «Мангуст» показали високі результати та відмінну фізичну підготовку! Додому вони повернулись з призовими місцями!

🥇1 місце виборов Михайлов Василь (в олімпійській категорії до 79 кг) 
🥉Бронзовим призером став Радулов Семен (в олімпійській категорії до 74 кг) 
🥉Також повертається додому з «бронзою» Буруков Володимир (в олімпійській категорії до 61 кг)
🏅Терзі Сергій виборов 5 місце (у ваговій категорії до 57 кг)

Спортсмени СК "Мангуст" вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби!

 

 

   Василь Михайлов всіх своїх суперників переміг достроково: по черзі Петра Літвенюка (Одеська), Вадима Караваєва (Донецька), Вадима Куриленко (Київська), Євгенія Дубового (Львівська область) і в фіналі — В’ячеслава кіптяви (Запорізька), завершивши сутичку красивим перекатом. Василь Михайлов здолав всіх чотирьох суперників із загальним рахунком 51: 0.

   Таким чином, Василь став Чемпіоном України з вільної боротьби у ваговій категорії до 79 кг!

 

 

 

 

«Крім того, що мені вдалось завоювати бронзу, я радий, що спільними зусиллями збірна команда одеської області посіла перше командне місце! Кожен з представників області достойно показав себе у сутичках. Дуже вдячний моєму тренеру — Андрію Панаітову та керівництву СК «Мангуст». Завдяки якісній підготовці та колосальній підтримці тренера нашим хлопцям вдалось показати відмінний результат!» — дав коментарі стосовно Чемпіонату Україн  Радулов Семен.

Спортсмени СК "Мангуст" вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби!
Спортсмени СК "Мангуст" вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби!

 

«Хотілось би почати цей рік з «золота», але «бронза» — теж досягнення. Конкуренція зростає з кожним роком, тому що з’являються нові, молоді та перспективні спортсмени. Зараз важливо попрацювати над своїми помилками і на наступних змаганнях, сподіваюсь, вдастся вибороти чемпіонство!» — поділився своїми враженнями Володимир Буруков.  

Вітаємо наших чемпіонів зі здобутими нагородами та пишаємося спортивним потенціалом Одеського регіону!!!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *