О спорте и не только
EN RU UK

Сергій Ківалов

Сергій Ківалов

Сергій Ківалов

Український політик, державний та громадський діяч Народний депутат ІІІ – VІІІ скликань, член Академії педагогічних наук України, Заслужений юрист України, Президент НУ «ОЮА» та МГУ, академік, почесний громадянин Одеси та області.

НУ «ОЮА», президентом котрого є Сергій Ківалов, та Громадська організація «Мангуст» здавна є добрими друзями, адже за часи існування ГО неодноразово були організовани сумісні соціальні та спортивні заходи. На базі Національного університету «Одеська юридична академія» часто проходили дитячі змагання з боротьби серед вихованців спортивного клубу «Мангуст». А також багато хто з вихованців спортивного клубу обираються для своєї освіти саме Національний університет «Одеська юридична академія».

«Чим більше стадіонів і спортивних майданчиків буде побудовано, тим сильніше буде наше молоде покоління і тим міцніше буде їх здоров’я. Тому і менше доведеться вкладати державі коштів на його лікування. Тому ми будували, будуємо і будемо будувати спортивні споруди, приділяючи ще більше уваги тому, щоб наші молоді люди росли міцними, здоровими, сильними, нехай більше прекрасних спортсменів буде в нашій країні, в нашому місті. І нехай прапор України частіше піднімається на всіх міжнародних спортивних змаганнях», — розповідає Сергій Ківалов в одному з інтерв’ю.

 Саме за значний внесок у розвиток спорту та підтримку молоді Сергій Ківалов був нагороджений спеціальним орденом «Золотий Мангуст» Міжнародной спортивної премії «Золотий Мангуст» у 2018 році.

Больше новостей