О спорте и не только
EN RU UK

Сергій Чередніченко

Сергій Чередніченко

Заслужений тренер та водночас викладач пед університету ім. Макаренка. Талановитий сумчанин Сергій Чередніченко займається тренерством з 2004 року.

За роки роботи тренера встиг виховати 4 Заслужених майстрів спорту України, й більше 15 чемпіонів світу з панкратіону. Серед них 6 заслужених майстрів спорту, 12 майстрів спорту міжнародного класу та плеяда майстрів спорту України з греплінгу й панкратіону.

 Мабуть, секрет тренерського успіху в тому, що на думку Сергій, «хороший тренер — це завжди педагог. Добре відомо, що частіше всього тренер для своїх учнів володіє більшим авторитетом, ніж вчителі в школі, а іноді — й батьки. Тому найголовніше завдання кожного тренера — це перш за все виховати зі свого підопічного справжню людину, а вже тільки потім – чемпіона»!

Нині ж є Заслуженим тренером України, навчає всіх охочих грепплінгу та панкратіону.

Ставши цього року лауреатом міжнародної премії за досягнення у спорті «Золотий мангуст», Сергій Чередніченко поділився з нами своїми вражееннями: «Для мене стати лауреатом Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» велика честь. Мені приємно, що наша праця оцінюється на такому високому рівні як Міжнародна премія, і це буде потужним поштовхом для подальшого удосконалення».

Больше новостей