top of page
Фон 2.png

Шлях чемпіона: все про найтитулованішого спортсмена Спортивного клубу "Мангуст" Василя Михайлова

Врівноважений та спокійний в житті, але безжалісний на килимі. Вмотивований, відданий та розсудливий. Чотирнадцятиразовий чемпіон України, чинний чемпіон Європи та бронзовий призер світу з вільної боротьби.


Історія виснажливих випробувань спортивної карʼєри та титанічної праці заради втілення заповітних мрій. Історія справи життя одного з найтитулованіших борців України, провідного спортсмена Спортивного клубу "Мангуст" - Василя Михайлова.


Від імені нашої спортивної спільноти свій коментар у першому, великому фільмі про українського чемпіона залишила директорка Громадської організації "Мангуст" Милана Бродовська:


"Здобутки Василя Михайлова стали частиною величної спортивної історії "Мангуст". Це результат багаторічної роботи з розвитку та популяризації масового спорту, яку веде об'єднана команда професіоналів на чолі з президентом Спортивного клубу "Мангуст", головою Громадської організації "Мангуст" та президентом двох Національних федерацій з грепплінгу та пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим. Вже протягом пів року наша команда та вся Україна спостерігає за колосальним прогресом Василя, за його численними перемогами та гучно поставленим голосом на міжнародній спортивній арені."


Про мотивацію, дисципліну та любов до спорту. Про справжню підтримку поруч та правдиву історію спортивного життя чемпіона дізнавайтеся за посиланням нижче:

13 переглядів

コメント


bottom of page