top of page
Фон 2.png

Український чемпіон отримав нагороду від голови Одеської обласної військової адміністрації


Іван Малін -

видатний український спортсмен з грепплінгу, який у 2022 році змусив казати про Україну весь світ. Його працьовитість, бойовий характер та жага до перемоги на спортивному фронті не залишилися непоміченими.


26 жовтня 2022 року чемпіон світу з грепплінгу в розділі "Gi", бронзовий призер Чемпіонату світу з грепплінгу в розділі "No Gi", спортсмен Спортивного клубу "Мангуст" Іван Малін завітав до будівлі Одеської обласної військової адміністрації, де отримав почесну нагороду за високі спортивні досягнення від голови Одеської обласної військової адміністрації, українського військовика, полковника Збройних Сили України Максима Марченка.


"Мені надзвичайно приємно привітати сьогодні чемпіона світу з грепплінгу Івана Маліна! Наш спортсмен вкотре продемонстрував всьому світові, що Україна – країна переможець. Одещина пишається Вашим успіхом. Ми знаємо, якою важкою працею спортсменів та тренерів дістаються золоті медалі. Тому, навіть в такий складний для України час, Одеська обласна військова адміністрація продовжує підтримувати наших спортсменів. Вітаємо Вас з високим спортивним результатом, дякуємо за Вашу важку працю та бажаємо подальших звершень!" - заявив Максим Марченко.


Сьогодні нагорода вищого ґатунку - спільна перемога всієї країни та Одеської області зокрема. По-перше, "золото" Івана Маліна - це показник плідної праці керівництва Національної Федерації грепплінгу України на чолі з президентом Федерації Магомедом Магдієвим. Незважаючи на воєнний стан та повномасштабну війну на території України, Національна Федерація грепплінгу України взяла на себе чітке зобовʼязання підготувати українських спортсменів до участі у змаганнях світової першості.


Результати титанічної праці приголомшують! У розділі "Gi" національна збірна команда України з грепплінгу посідає перше командне місце серед 24 країн світу, на подіум Чемпіонату світу сходять одразу девʼять українців, троє з яких - новоспечені чемпіони світу.


У розділі "No Gi" українці виборюють друге командне місце та сім нагород світової першості. Здійняти синьо-жовтий прапор на міжнародній арені вдається двом чемпіонам світу.


По-друге, слід зазначити, що безперечною запорукою успішного виступу Івана Маліна стала багаторічна підтримка керівництва Федерації панкратіону та грепплінгу Одеської області, зокрема віце-президента Федерації Лерніка Мусаєляна.


Для Спортивного клубу "Мангуст" Іван Малін - особлива гордість. Це кумир, на якого хоче бути схожа малеча, спортсмен, за якого тримають кулаки тисячі українців, людина, яка понад усе поважає своїх тренерів. Слід зазначити, що вагомий особистий внесок у підготовку Івана до чемпіонату світової першості зробив головний тренер Спортивного клубу "Мангуст" Руслан Умаров, який у партнерстві з Магомедом Магдієвим і Лерніком Мусаєляном надавав всебічну підтримку спортсмену в навчально-тренувальному процесі та докладав значних зусиль для становлення новоспеченого чемпіона.


"Отримати нагороду з рук начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка – велика честь для мене. Переконаний, що це – визнання хоробрості й незламності українського народу, який відважно протистоїть усім перепонам. Ми, спортсмени, – це потужний міжнародний фронт підтримки України. Вміло доводимо, що Україна є синонімом перемоги. Щиро дякую Вам, Максиме Михайловичу, а також президенту Національної Федерації грепплінгу України та президенту Спортивного клубу "Мангуст" Магомеду Магдієву за потужну і всебічну підтримку. Ми вистоїмо і переможемо!" - впевнено сказав Іван Малін.


Для Івана Маліна 2022 рік видався по-справжньому доленосним.


Цікаво, що нагорода вищого рівня була здобута в сутичці з давнім суперником українського спортсмена Бакдуалетом Абизовим, з яким в Івана свої «рахунки»: на Чемпіонаті світу з грепплінгу у 2021 році спортсмени разом боролися у виснажливій сутичці за вихід до фіналу, де, на жаль, Іван отримав поразку. Однак вже в жовтні поточного року українець поставив «золоту крапку» на світовій першості. У фінальній сутичці за почесний титул чемпіона світу з грепплінгу Іван у перші ж хвилини кидає свого суперника, представника Казахстану Бакдуалета Абизова, на лопатки, розпочинаючи справжнє протистояння, яке завершилося з впевненим рахунком 2:1 на користь українця.


Після почесної зустрічі Іван Малін приєднався до відкритої бесіди з начальницею управління фізичної культури та спорту Одеської обласної військової адміністрації Кольчак Валентиною Андріївною та виконуючою обов'язки директора Спортивного клубу "Мангуст" Миланою Бродовською щодо перспектив розвитку грепплінгу в Одеському регіоні. Милана щиро подякувала Валентині Андріївні за теплий прийом, конструктивну розмову та надану Івану можливість поспілкуватися з Максимом Михайловичем і донести особливо важливі повідомлення від представників спортивної спільноти Одеської області.


"Національна Федерація грепплінгу України, Федерація панкратіону та грепплінгу Одеської області та Спортивний клуб "Мангуст" на чолі з президентом спортивних організацій Магомедом Магдієвим висловлюють абсолютну готовність до продовження нашої всебічної продуктивної співпраці з метою гідного представництва спортивного потенціалу Одеської області на змаганнях всеукраїнського та світового значення" - підкреслила виконуюча обов'язки директора Спортивного клубу "Мангуст".


Сьогодні кожен успішний виступ, здобута нагорода або відвойований титул стають єдиною перемогою для всієї України та справжньою наснагою для зміцнення вузлів нації! Українські спортсмени показують всьому світові, що представники вільного народу ніколи не впадуть на коліна. Підіймаючи синьо-жовтий прапор на найвищі щаблі п’єдесталу, доводять, що Україна – це синонім перемоги. Перемоги, яка обов’язково чекає нас на полі бою.


Тримались вчора, не опустивши руки. Тримаємось сьогодні попри всі негаразди. Єднаємось міцно й назавжди.


Слава Україні!


39 переглядів

Comments


bottom of page