top of page
Фон 2.png

Українські спортсмени - амбасадори сильної та незалежної України

Пост гордості та мотивації від українського спортсмена зі Сполучених Штатів Америки.


Сьогодні українські спортсмени - амбасадори сильної та незалежної України в усьому світі. Саме вони розповідають іноземцям про війну в Україні та мотивують світову спортивну спільноту підтримувати українців, які потребують допомоги.


Серед таких всесвітньо відомий борець з українським корінням, спортсмен Спортивного клубу «Мангуст», чемпіон світу з пляжної боротьби в 2021 році, бронзовий призер Всесвітніх пляжних ігор у 2019 році, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби в 2022 році, чемпіон рейтингового турніру з вільної боротьби в Римі в 2022 році, восьмиразовий чемпіон України з вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу Василь Михайлов.


Понад місяць тривало закордонне відрядження Василя Михайлова у США у складі національної збірної команди України з вільної боротьби. Нагадаємо, 19 листопада 2022 року спортсмен здобув першість на традиційному міжнародному турнірі з вільної боротьби «Меморіал Білла Фарелла», який проходив у місті Нью-Йорк. У фінальній сутичці за почесне звання чемпіона у ваговій категорії 79 кг українець вміло здобуває перемогу над представником Грузії, професійним спортсменом Автанділом Кенчадзе.

Після тріумфальної перемоги Василь у складі національної збірної команди України з вільної боротьби долучився до міжнародних навчально-тренувальних зборів від Спортивного клубу «Cornell» на базі корнелльського університету в місті Ітака (штат Нью-Йорк, США). Наразі борець успішно завершив вже другі двотижневі навчально-тренувальні збори з вільної боротьби, що пройшли у штаті Пенсільванія, та з оновленими силами повертається до рідної України.


Дорогою додому видатний спортсмен поділився з нами враженнями від насиченої 30-денної подорожі:

«Я був приємно здивований надзвичайною підтримкою американських колег, які гостинно прийняли нашу спільноту на території своєї держави. Здавалось б, ми всі борці вільного стилю, кожен з нас налаштований виключно на остаточну та головну перемоги. Проте виявилося, що ця норовлива жага «боротьби» діє виключно на спортивній арені під час сутичок, а у звичайному житті всі спортсмени - це стійки та щирі люди, які разом з нами бажають єдиної перемоги для України».


Дякуємо тобі, Василю, за справжній приклад патріотичної мужності! Дякуємо, що сміливо борониш честь незламного українського народу на міжнародній спортивній арені!


Слава Україні!

Слава українським спортсменам!

28 переглядів

Comments


bottom of page