top of page
Фон 2.png

Українська боротьба на фінальному етапі світової серії з пляжної боротьби 2023: Мугла, Туреччина

Позаду 4 місяці запеклої боротьби, 3 етапи світової серії, 2 континенти та більше 50 сутичок. Національній збірній команді України з пляжної боротьби залишилось зробити останній крок. Найважливіший. Заради перемоги, заради почуття гідності, заради кожного українця. Заради всіх, хто вірить та тих, хто щодня міцно стоїть на варті нашої свободи. 14-15 жовтня 2023 року турецька локація, що розташована на березі Егейського моря - Sarigerme Beach об'єднала сильніших спортсменів з усього світу на фінальному етапі світової серії з пляжної боротьби, на вирішальному піску всього четвертого сезону. Це були дні, коли наша боротьба стала дещо більшим, ніж просто спортом. Вона стала меседжем української сміливості. Сенсом понад 600 днів стійкості. З щоденною потужною підтримкою президента Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим вона стала переможною для нашої держави та для кожного з нас. Подолавши більше 1800 км офіційна делегація українських борців під керівництвом генерального секретаря Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милани Бродовської, з настановами головного тренера Аліни Бережної абсолютно та остаточно зарядилась на максимальну віддачу, на успішні результати та свою власну боротьбу.

Серед головних фаворитів четвертого сезону - українська команда. Серед них потужні синьо-жовті борці, що своєю професійною боротьбою запалювали глядацькі трибуни, ставили рекорди командного рейтингу та вселяли крайні надії в наші щирі серця. Серед них ті, хто щосили віддаються заради нашої держави. Заради нашої позиції. Заради нашої правди. Як результат їх пекельного фінального протистояння - 7 нагород у 5 вагових категоріях.


До Вашої уваги імена беззаперечних переможців та призерів:

  • Дарʼя Медвецька - І місце (вагова категорія 60 кг);

  • Оксана Кухта - І місце (вагова категорія 70 кг);

  • Юлія Засульська - ІІ місце (вагова категорія 50 кг);

  • Людмила Павловець - ІІ місце (вагова категорія +70 кг);

  • Софія Кушнір - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг);

  • Олена Нікітінська - ІІІ місце (вагова категорія 70 кг);

  • Олексій Борута - ІІІ місце (вагова категорія 70 кг).

Авторкою беззаперечного кидку в номінації Тор Technique фіналу світової серії з пляжної боротьби вперше у своїй кар'єрі стала талановита Олена Нікітінська. Особливою гордістю стало те, що в заліку найсильнішою жіночою командою світу була визначена наша, незмінно краща, національна збірна команда України з пляжної боротьби.

Талановиті. Потужні. Непереможні спортсмени Спортивного клубу ”Мангуст”, які зуміли підкорити пісок. Сінгапур. Франція. Румунія. Туреччина. Скрізь майорить прапор назавжди єдиної спільноти "Мангуст", як генерального спонсора виснажливого шляху національної збірної команди України з пляжної боротьби. Як партнера, що завжди поруч. Партнера, що готовий забезпечити участь рідної команди у всіх без виключення міжнародних спортивних змаганнях. Та найголовніше. Підтримати невгасимий потенціал спортсменів не словом, а ділом. Такі наші принципи. Такі цінності нашого президента та лідера Магомеда Магдієва. Таким є грант нашої місії та стовідсотковий результат наших справ. Пишаємося кожним та кожною. Безупинно дякуємо за палку жагу до перемог. Дякуємо кожному та кожній, з ким разом пройшли цей надважкий шлях. За невтомну працю. За потужну віддачу. За любов до справи життя, що вибудувала наше спільне безперечне лідерство.

Позаду важкий шлях. Разом ми об’єднали світ і показали, що українські спортсмени - сильні, цілеспрямовані, надпотужні. Довели, що для нас немає нічого неможливого.

Від щирого серця вітаємо кожного спортсмена, кожного особистого тренера та кожного командного гравця Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України з феноменальними перемогами на цьогорічному фіналі. Дякуємо ЗСУ, нашим воїнам за свободу в перемогах та кожен новий день. Ви - фундамент існування нашої держави. Ви - це запорука нашого результату. Цінуємо та разом використовуємо кожен день, щоб ми всі, увесь український народ, стали сильнішими.

12 переглядів

Comments


bottom of page