top of page
Фон 2.png

Турнір з вільної боротьби імені Василя Михайлова в Спортивному клубі "Мангуст"

Запеклі сутички, спільні фото, важливі настанови та омріяні автографи від чинного чемпіона Європи з вільної боротьби Василя Михайлова - все це стає можливим лише у стінах Спортивного клубу ”Мангуст”.

6 травня 2023 року в Спортивно-оздоровчому комплексі ”Мангуст” відбувся довгоочікуваний відкритий турнір з вільної боротьби імені Василя Михайлова, що приголомшив своїми масштабами:

  • 25 юних чемпіонів

  • Більше 100 спільних фото та рукостискань з чемпіоном Європи

  • Більше 160 учасників турніру

  • Більше 200 особистих автографів Василя Михайлова

  • Понад 200 запеклих сутичок

”Так важливо підтримувати дітей, якщо вони мають щире бажання розвиватися у цьому напрямку! Сподіваюся, що ця зустріч надасть юним чемпіонам нових сил, мотивації та подарує дійсно яскраві емоції!” - вважає Василь Михайлов.


Президент Спортивного клубу ”Мангуст” Магомед Магдієв та головний тренер Спортивного клубу ”Мангуст” Руслан Умаров - незмінно залишаються тими, хто є надійною підтримкою розвитку спортивного потенціалу нашої країни та тими, завдяки кому спортивні змагання такого рівня мають можливість збирати сотні амбітних спортсменів. Тренери та батьки, які віддано присвячують свій час дітям та підтримуєте прагнення талановитих дітей! Юні спорстмени, які показали на килимі свою справжню майстерність, довели непохитну мужність та вибороли такі особливі перемоги! А разом це велика родина Спортивного клубу ”Мангуст”, яка бореться, прогресує та надихає всю українську спортивну спільноту! Сьогодні ми маємо пишатися досягненнями наших чемпіонів та підтримувати їх задля успішного майбутнього всієї країни! Ми маємо пишатися здобутками нашої команди Спортивного клубу ”Мангуст”, які з кожним днем підкорюють нові вершини!


Наше покликання - підтримувати українські таланти!

Наша місія - обʼєднувати тисячі людей навколо спорту!

Від імені всього колективу Спортивного клубу ”Мангуст” вітаємо наших мужніх чемпіонів! Щиро пишаємося Вашими досягненнями та віримо у подальші перемоги! Наші юні, незламні герої! Наша виправдана надія та віра! Наше успішне майбутнє! Будьте впевнені у собі, стійте мужньо всупереч усім складнощам на Вашому шляху і пам‘ятайте, що кожен з Вас вже чемпіон!


Слава українським спортсменам!

Слава Україні!25 переглядів

Commentaires


bottom of page