top of page
Фон 2.png

Тренувальний ранок зі спортсменами Спортивного клубу "Мангуст"

"Спорт як стиль життя"


Саме з таких слів у рамках загальноміського проєкту "Тижні добрих справ - 2023" розпочався новий активний день у стінах Спортивно-оздоровчого комплексу "Мангуст".

Власним прикладом закликати молодь до занять фізичною культурою та спортом стала крутезна команда хедлайнерів здорового способу життя Спортивного клубу "Мангуст" у складі:

  • Василя Михайлова - чемпіона Європи з вільної боротьби 2023 року;

  • Івана Маліна - чемпіона світу з грепплінгу 2022 року;

  • Анатолія Червоненка - чемпіона Дефлімпійських ігор 2021 року;

  • Милани Бродовської - директорки Спортивного клубу "Мангуст".

Частиною драйвового спортивного івенту стали 20 лідерів Парламенту старшокласників міста Одеси, які власноруч зруйнували стереотипи про нудну фізкультуру та застарілі техніки.


"Спортивні наставники", провідні спортсмени України зуміли підібрати комплекс найкорисніших та результативних вправ для швидкого адаптування кожного учасника. Скориставшись інструментом фізичних навантажень, лідерам вдалося прокачати та розвинути в собі якості спортивної дисципліни, впевненості, витривалості та спробувати відчути свою максимальну внутрішню силу.

Захід проведено 21 червня 2023 року Громадською організацією "Мангуст" у партнерстві з Департаментом освіти та науки Одеської міської ради за підтримки незмінно відданого справі життя президента Спортивного клубу "Мангуст" Магомеда Магдієва.


Громадська організація "Мангуст" - результат натхненного впливу енергійного покоління. За 14 років об’єднаної діяльності нашої великої зростаючої родини ми досягли сенсаційних вершин. Саме завдяки дієвому прикладу реалізованих проєктів спільноти "Мангуст" українська молодь є серцем стрімкого прогресу та незворотного розвитку. Саме завдяки безпрецедентній підтримці перших спортивних лідерів та сучасних амбасадорів "спорту заради життя" українська молодь впевнено налаштована створювати, об’єднувати, боротися та підкорювати.


Наша місія - пропаганда здорового способу життя. Наша мета - формування мотивації та інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом. Наша діяльність - становлення амбітної, здорової та спортивної нації, яка є ядром стрімкого прогресу, інноваційних рішень та запорукою невпинного розвитку молоді та спорту України.


Творимо майбутнє разом.

Творимо майбутнє сьогодні.

16 переглядів

Comments


bottom of page