top of page
Фон 2.png

Тетяна Акуленко - невідʼємна частина грандіозної історії "Мангуст"


Протягом трьох з половиною років посаду директора Громадської організації "Мангуст" та Спортивного клубу «Мангуст» обіймала досвідчений спеціаліст, віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Тетяна Акуленко.


Акуленко Тетяна активно підтримувала принципи та погляди Громадської організації «Мангуст», докладаючи чималих зусиль для вдалої реалізації десятків благодійних, соціальних та спортивних проєктів організації.Тетяна сприяла всебічному розвитку Спортивного клубу "Мангуст", зокрема координувала роботу Спортивно-оздоровчого комплексу «Мангуст» в Одесі, який є соціальним проєктом президента Громадської організації "Мангуст" Магомеда Магдієва та президента Національного університету "Одеська юридична академія" Сергія Васильовича Ківалова, головна мета якого - доступність спортивних занять для дітей, молоді та студентів.


У 2019 році Тетяна стала директором XI церемонії нагородження Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст». Тетяна вела безпосередню співпрацю та комунікацію з численними лауреатами та гостями премії, зміцнюючи силу міжнародної спортивної дипломатії.24 лютого 2022 року Тетяна, як і мільйони українців, була змушена залишити рідну країну та продовжувати життя й професійну діяльність закордоном.


Тетяна Акуленко назавжди залишиться частиною легендарної історії Громадської організації «Мангуст», Спортивного клубу «Мангуст» та Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст».


Щиро бажаємо успішної реалізації поставлених цілей, нових грандіозних звершень у професійній діяльності та невичерпного океану натхнення та щастя!


З повагою, Громадська організація «Мангуст»

1 008 переглядів

Comentarios


bottom of page