top of page
Фон 2.png

Сінгапур, 2023: початок української історії в четвертому сезоні світової серії з пляжної боротьби

Попри незліченні труднощі. Впевненими кроками. Разом до втілення амбітних цілей.

Червень 2023 року. Об’єднана команда Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України знову разом. Знову готова гучно заявляти про Україну на міжнародній спортивній арені.

Найбільша делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби за останні 2 роки. 10 професійних борців з 5 областей єдиної України. Кожен з них пройшов буремну підготовку від початку національного відбору на чемпіонаті України з пляжної боротьби у вільному Києві до найнеочікуваніших перешкод перед участю в перших міжнародних змаганнях 2023 року. Відтоді результат підтверджений: наші спортсмени як ніколи сміливі, як ніколи мужні, як ніколи готові вражати весь світ своєю майстерністю.


Стартовою позначкою на цьогорічній мапі став ІІ етап світової серії з пляжної боротьби в інноваційному Сінгапурі. На чолі з незмінним спортивним лідером, президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, головою Громадської організації "Мангуст" Магомедом Магдієвим та генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України, директоркою Громадської організації "Мангуст" Миланою Бродовською офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби динамічно та переможно розпочала українську історію в четвертому сезоні світової серії з пляжної боротьби та успішно використала свій останній шанс для здобуття численних ліцензій на ІІ Всесвітні пляжні ігри 2023 року.


Наша команда незмінно стоїть поруч з усім прогресивним світом. Наша команда вкотре доводить те, що українській силі немає альтернатив, доводить те, що неможливе - можливо. Україна - абсолютний переможець II етапу світової серії з пляжної боротьби в командному заліку: українські спортсмени вибороли одразу сім нагород, дві з яких вищого ґатунку.


До Вашої уваги імена чемпіонів та абсолютних переможців:

  • Олексій Борута - І місце (вагова категорія 70 кг);

  • Василь Михайлов - ІІ місце (вагова категорія 80 кг);

  • Анастасія Кравченко - ІІ місце (вагова категорія 60 кг);

  • Дарʼя Медвецька - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг);

  • Оксана Кухта - І місце (вагова категорія 70 кг);

  • Олена Нікітінська - ІІ місце (вагова категорія 70 кг);

  • Людмила Павловець - ІІ місце (вагова категорія +70 кг).

Сьогоденні численні перемоги українських спортсменів на міжнародному рівні твердо та безсумнівно підтверджують плідну працю двох провідних спортивних організацій країни, зокрема рішучу позицію та твердість намірів їх керівництва щодо готовності сприяти формуванню сильнішої, конкурентної плеяди українських спортсменів на світових стартах. Саме завдяки всебічній фінансовій підтримці голови Громадської організації "Мангуст" Магомеда Магдієва українські борці мають можливість безперервно примножувати найвизначніші спортивні здобутки нашої незалежної держави та прославляти почесне ім'я нашої синьо-жовтої Батьківщини.

Пишаємося сміливістю та завзятістю українських спортсменів. Пишаємося чути й бачити, як вітають Україну. Пишаємося невпинно підтверджувати статус сильнішої команди у світі.


Дякуємо Збройним силам України за захист наших земель, нашої свободи, наших мрій та нашого життя. Дякуємо за те, що виборюєте незалежність і свободу України. Дякуємо за Вашу незламну шляхетність.


Продовжуємо запеклу боротьбу на спортивному фронті країни.

З вірою в Україну. З вірою в ЗСУ. З вірою в наших, синьо-жовтих.

14 переглядів

Comments


bottom of page