top of page
Фон 2.png

Спортивно-мотиваційний проєкт "Смілива ТИ" за підтримки Громадської організації "Мангуст"

Амбітна. Спортивна. Впевнена. Прогресивна. Мрійлива. Незалежна. Смілива ТИ.


Про мотивацію та натхнення. Про резильєнтність та жіночу силу. Про спорт та його здатність змінювати життя. Про сильних жінок на прикладі амбасадорок проєктів "Мангуст". Професійних спортсменок на підборах. Сталевих жінок у розкішних вечірніх сукнях.

Громадська організація "Мангуст" - платформа соціального розвитку української молоді. Команда, на чолі якої незмінно стоїть натхненний фундатор Магомед Магдієв. Команда, місія якої приховується значно глибше очікуваного.


З метою подолання гендерних стереотипів, підсилення лідерського потенціалу дівчат-старшокласниць, становлення впевненого голосу українських лідерок у світі та інтенсифікації їх розумової активності крізь формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом Громадська організація "Мангуст" створила спортивно-мотиваційний проєкт "Смілива ТИ".


24 травня 2023 року в освітньому просторі "CreatED" Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, разом зі спікеркою проєкту, директоркою Громадської організації "Мангуст" Миланою Бродовською, 28 лідерок Парламенту старшокласників міста Одеси провели 2 години на інтенсивному тренінгу з питань промоції гендерної рівності в галузі освіти, молоді та спорту.

Практикуючий тренінг пройшов у форматі панельної дискусії із застосуванням найсучасніших методів фасилітації. Лідерки Парламенту старшокласників міста Одеси мали можливість детально пропрацювати психологічні аспекти стресових ситуацій у форматі дискусій "World Cafe", скориставшись модернізованими навичками стекінгу та лінкування. Протягом тривалої взаємної комунікації була розкрита глибоко-актуальна проблема гендерного мейнстрімінгу, що призвело до успішного визначення гальм та драйверів процесу впровадження відповідної політики в життя сучасного суспільства.


Наступного дня, 25 травня 2023 року, на дівчат чекала не менш захоплююча активність та новий поставлений челлендж для кожної з них. Незмінно відданий тренер Спортивного клубу "Мангуст-Овідіополь" Олександр Фіряєв разом з найтитулованішими спортсменами клубу провели для дівчат тренування з основ самозахисту, спрямоване на протидію фізичному та психологічному насильству в суспільстві.

Дводенний пілотний проєкт зібрав у собі стратегії розвитку та впровадження традицій перших соціально-просвітницьких рухів Європи. Об'єднавши всі зусилля навколо розв'язання масштабного питання рівноправного соціуму, учасниці пройшли шлях від анулювання сенсу глибоко вбудований у свідомість поколінь стереотипів до написання нових правил власного росту та сприйняття своєї особливої жіночності в найнестандартніших її проявах.

Громадська організація "Мангуст" пишається бути драйвером глибоких змін та численних євроінтеграційних трансформацій в суспільстві. Пишається зміцнювати співпрацю спортивного та освітнього фронту країни разом із Департаментом освіти та науки Одеської міської ради.

Невпинно. Результативно. Сміливо.

Прогресуємо до перемоги.


8 переглядів

Comments


bottom of page