top of page
Фон 2.png

Масштабний семінар з вільної боротьби від професійних борців Спортивного клубу "Мангуст"18 жовтня о 18:10 у новітньому просторі Спортивно-оздоровчого комплексу "Мангуст" відбувся масштабний семінар з вільної боротьби від професійних борців Спортивного клубу "Мангуст", який впевнено відкрив шлях до яскравого спортивного "відродження" та прокачав спритність сучасного покоління успішних українських чемпіонів різних вікових груп.


НЕПЕРЕМОЖНІ, КОЛИ ОБʼЄДНАНІ!


ПОНАД 100 УЧАСНИКІВ

Спортсменів шести провідних спортивних клубів Одеської області

ПОНАД 2 ГОДИНИ АКТИВНОЇ ПРАКТИКИ

Відпрацювання особливих техніко-тактичних дій борців вільного стилю


2 ПРОФЕСІЙНІ СПІКЕРИ ЗІ СВІТОВИМ ІМʼЯМ

Спортсмени клубу "Мангуст", які входять до рейтингу кращих борців світу з олімпійського виду спорту "вільна боротьба"СПІКЕРИ СЕМІНАРУ


Спікери семінару - це значно більше, ніж мотиватори для занять фізичною культурою та спортом. Це перш за все приклад наслідування для юних спортсменів. І найкраще, якщо цим орієнтиром є звичайна людина, яка досягла вагомих успіхів у спорті. Це дає переконання юним спортсменам та їх батькам, що досягти поставленої мети цілком можливо.


Пишаємося, що молодь Одеської області захоплюється справжніми зірками українського спорту, які є професійними борцями Спортивного клубу "Мангуст" та входять до рейтингу кращих спортсменів світу з олімпійського виду спорту "вільна боротьба":


Василь Михайлов -

Бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби 2022, чемпіон світу з пляжної боротьби 2021, чемпіон та призер численних міжнародних змагань, який посідає перше місце у рейтингу кращих спортсменів України з вільної боротьби незалежно від вагової категорії


Анатолій Червоненко -

Чемпіон Дефлімпійських ігор 2022, срібний призер Дефлімпійських ігор 2021


Всесвітньовідомі спортсмени поділилися з борцями секретами успішних техніко-тактичних дій, складовими захватів висококваліфікованих борців, а також зосередили особливу увагу всіх присутніх на "коронних" прийомах вільної боротьби - кидках.Семінар став безоплатним для понад 100 спортсменів Одеської області, оскільки Спортивно-оздоровчий комплекс "Мангуст" є соціальним проєктом Громадської організації "Мангуст" та Національного університету "Одеська юридична академія", головною метою якого є доступність спортивних занять для дітей, студентів та молоді.


Безцінну підтримку у проведенні заходу надали президент Спортивного клубу «Мангуст», голова Громадської організації "Мангуст", президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та Національної Федерації грепплінгу України Магомед Магдієв, головний тренер Спортивного клубу "Мангуст" та головний тренер чоловічої збірної команди України з пляжної боротьби Руслан Умаров.


Продовжуємо невпинно працювати на спортивному фронті задля популяризації та розвитку фізичної культури та спорту в Україні!


Виховуємо генерацію талановитих та амбітних спортсменів разом!80 переглядів

Comments


bottom of page