top of page
Фон 2.png

Привітання з Новим роком від керівництва Громадської організації "Мангуст"

В останні години 2022 року керівництво Громадської організації «Мангуст» вітає наших надійних друзів, багаторічних партнерів, усіх спортсменів, прихильників та шанувальників масового спорту, об’єднану спортивну родину України з прийдешнім Новим роком!


Найкращі побажання та особливі слова привітання з новим 2023 роком висловив голова Громадської організації «Мангуст», засновник Міжнародної премії «Золотий Мангуст», президент Спортивного клубу «Мангуст», президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, президент Національної Федерації грепплінгу України Магомед Магдієв:


«Від імені Громадської організації «Мангуст» та від себе особисто вітаю Вас з прийдешнім Новим Роком! Минулий рік видався не простим, але показовим для кожного з нас. Ми вистояли. Ми продовжуємо жити, працювати та прославляти український спорт. І ми з вірою та впевненістю рухаємося вперед. Сьогодні ми не чекаємо на диво, а творимо його власноруч, будуючи міцний фундамент міжнародної спортивної дипломатії. Щиро вітаю кожного та бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, щастя та численних перемог в професійній діяльності! Здобудемо перемогу разом!»


Нехай новий 2023 рік подарує Україні омріяну перемогу та примножить легендарні здобутки українських спортсменів!


Слава Україні!

Слава ЗСУ!


З повагою, Громадська організація «Мангуст».


4 перегляди

Comments


bottom of page