top of page
Фон 2.png

Перемоги українців на IV етапі світової серії з пляжної боротьби та чемпіонаті світу U17, U20 - 2023

Об'єднане спортивне ком'юніті Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України безупинно творить рушії прогресу масштабного визнання та формування докорінно нового авторитету України на міжнародній спортивній арені.


23 спортсмени з 10 областей України. Київ, Одеса, Рівне, Харків, Суми, Житомир, Львів, Хмельницький, Донецьк, Миколаїв у сонячній Констанці на чемпіонаті світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. Щорічна світова першість, яка цьогоріч зустріла рекордну кількість українських спортсменів. Новий досвід, приголомшливі трансформації, знаменні перемоги - результат докладених зусиль, дієвої взаємодії та тривалої підготовки української офіційної делегації на чолі з генеральним секретарем Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Миланою Бродовскою та головний тренером Національної збірної команди України з пляжної боротьби Аліною Бережною, що подолала понад 600 км аби вкотре засвідчити: українській силі немає жодних аналогів у всьому світі.


Переповнює гордість за наших прогресивних спортсменів, успіх яких сьогодні має реальне підґрунтя. За перемогою яких стоять багатогодинні тренування та люди: величезна команда палко відданих своїй справі професіоналів.

Понад 200 виснажливих сутичок. Незліченна кількість щирих проявів підтримки, радості та непохитної віри у заповітне. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України оголошує імена переможців чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів у 2023 році. Серед них девʼять лідерів, що гідно захистили честь найріднішої України. Серед них дев'ять майбутніх легенд пляжної боротьби.


До Вашої уваги імена новоспечених переможців та призерів:


U17s:

 • Литка Христина - І місце (вагова категорія 40 кг);

 • Мартюшев Артем - І місце (вагова категорія 60 кг);

 • Руденко Максим - ІІ місце (вагова категорія 70 кг);

 • Котвицька Діана - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг).

U20s:

 • Каневський Нікіта - І місце (вагова категорія 80 кг);

 • Кушнір Софія - І місце (вагова категорія 60 кг);

 • Задоянчук Костянтин - ІІ місце (вагова категорія 90 кг);

 • Засульська Юлія - ІІІ місце (вагова категорія 50 кг);

 • Марченко Софія - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг).

В єдності наша сила. У стійкості наш рух. Майстерність досвідчених борців, запатентована українцями невгасима жага до перемог пліч-о-пліч з гучними вболіваннями найвідданіших прихильників синьо-жовтої Top Technique - складові реалізації наших спільних цілей.

07 - 08 вересня 2023 року українська спільнота занотувала нові сторінки пекельного сезону, впевнено долаючи кожного суперника на кожному кроці найпрестижніших міжнародних спортивних змагань. Національна збірна команда України з пляжної боротьби не полишала своїх амбіцій на здобуття нових величних перемог, консолідуючи всі до останньої сили попри незліченну кількість перешкод. Третя позначка на мапі спортивних відряджень Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України у 2023 році - IV етап світової серії з пляжної боротьби у сонячній Констанці на березі нашого рідного Чорного моря.

78 спортсменів з різних куточків земної кулі. 13 вмотивованих перемагати країн. 10 найсильніших #UkrainianWrestlers, що крок за кроком творили свій переможний шлях, свій професійний успіх. Успіх, реалізація якого щоразу вимагає чимало зусиль з боку тренерів та наставників, підтримки з боку федерації та відданості з боку самих спортсменів. Достеменно відпрацьвуючи кожен крок на тренуваннях, наші борці щосили


Позаду два дні запеклої боротьби. Щирих емоцій підтримки та безмежного щастя. Два дні, результатом яких стали 7 величних нагород:

 • Олексій Борута - І місце (вагова категорія 70 кг);

 • Анастасія Кравченко - І місце (вагова категорія 60 кг);

 • Олексій Яковчук - ІІ місце (вагова категорія 90 кг);

 • Олена Нікітінська - ІІ місце (вагова категорія 70 кг);

 • Дарʼя Медвецька - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг);

 • Людмила Павловець - ІІІ місце (вагова категорія +70 кг).

Вперше в 2023 році переможцем у номінації Top Technique став потужніший Олексій Борута.

Бути переможцями - наша національна ідея. Бути сильними, чітко стояти на визначеному шляху, не зраджувати власній місії - три першочергові засади, що стали рушієм прогресивного розвитку. Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України на чолі з президентом та спортивним лідером Магомедом Магдієвим - це найпотужніше спортивне ком'юніті України. З підтримкою Громадської організації "Мангуст" - це безумовні та відкрити перспективи розвитку та становлення спортивної нації. Це команда відданих та кваліфікованих професіоналів. Єдині, хто не заробляють, а безупинно вкладають. Можливості, ресурси, час. У спорт, у молодь, у суспільство. Єдині, хто підтримують та помічають. Кожного та кожну, хто розділяє цінності. Кожного та кожну, хто живе спортом. Єдині, хто отримують найголовніше - здійснені мрії сотень українських спортсменів. Сьогодні - це символічна перемога спортсменів Спортивного клубу "Мангуст" на IV етапі світової серії з пляжної боротьби. Завтра - це здорова нація та сильна держава.

Наша об'єднана спільнота вітає всіх чемпіонів та призерів, тренерський штаб й могутню українську команду з почесними перемогами, успішно пройденими перешкодами та світовою конкурентною єдністю нашої мети.


Дякуємо ЗСУ за чергові, виборені непохитною силою, можливості представляти Україну на міжнародних спортивних стартах. Дякуємо за міцність, за захист і за кожен новий день результату. Попереду ще багато роботи та найвідповідальніша підготовка. Вже зовсім скоро настане фініш четвертого сезону. Незабаром пекельний фінал світової серії 2023 року.


Разом. До кінця.

Вболіваємо за синьо-жовтих.

Вболіваємо за українську збірну.

10 переглядів

Comments


bottom of page