top of page
Фон 2.png

Начальник Одеської обласної військової адміністрації привітав Василя Михайлова з перемогоюНачальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко особисто привітав спортсмена Спортивного клубу «Мангуст»Бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби Василь Михайлов та головний тренер Спортивного клубу «Мангуст» Руслан Умаров нещодавно зустрілися з начальником Одеської обласної військової адміністрації.Спортсмен клубу став яскравим прикладом незламності, непереможної сили духу та справжньою гордістю не тільки Одещини, а й України в цілому!


Начальник Одеськоï ОВА Максим Марченко привітав чемпіона та тренера з успішним виступом на світовій арені та звернувся до всіх присутніх з мотиваційною промовою: «Попри складні умови та війну в Україні, Ви продовжуєте не лише тренуватися, а й демонструєте силу свого духу та досягаєте перемоги. Спортсмени Одещини надихають інших, демонструючи стійкість всього українського народу!
А ми нагадуємо, що особисто познайомитися з нашим чемпіоном та тренуватися з кращими в єдиному спортивному просторі нової ери можливо лише в Спортивному клубі «Мангуст»!

3 перегляди

Comments


bottom of page