top of page
Фон 2.png

Світова першість з грепплінгу: приголомшлива історія спортсмена СК "Мангуст" Івана Маліна


Іван Малін


Майстер спорту міжнародного класу з грепплінгу, провідний спортсмен Національної Федерації грепплінгу України та Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, чемпіон світу з грепплінгу 2022 в розділі «Gi», бронзовий призер Чемпіонату світу з грепплінгу 2022 у розділі «No Gi», бронзовий призер Чемпіонату світу з грепплінгу 2021 у розділі "No Gi" у ваговій категорії 100 кг, бронзовий призер етапу Світової серії з пляжної боротьби 2021.


Почесна нагорода стала не лише особистим досягненням спортсмена у професійній кар'єрі, а й гордістю та неоціненним здобутком для 44-мільйонної нації України.


Чемпіонат світу з грепплінгу 2022 розпочався 12 жовтня у м. Понтеведра (Іспанія). Вперше на борцівський килим міжнародних змагань світового значення Іван ступив вже 14 жовтня 2022 року. У День Козацтва та Покрови справжній козак здобув для України бронзову нагороду Чемпіонату світу з грепплінгу в розділі "No Gi" у ваговій категорії 100 кг.

Проте справжня боротьба за перемогу очікувала на Івана наступного дня. 15 жовтня спорстмен мав на меті довести всьому світові могутність та незламність українського народу, вкотре привернувши увагу світових спортивних лідерів до жахливих подій в Україні через повномасштабну війну.


Іван дотримувався об'єктивної впевненості у власних силах та мав рішуче прагнення продемонструвати свою майстерність, навички та знання. Спортсмен спокійно налаштовувався на грандіозну перемогу.


З першої сутички Іван чітко дотримувався обраної стратегії. У боротьбі з представником Польщі Домініком Петром Олжевським, українець впевнено здобув перемогу з рахунком 5:0.


Наступна зустріч різко відрізнялася від попередньої. Без жодних перебільшень, виснажливу сутичку з норовливим представником Німеччини Мартіном Нуссманом Іван завершує з рахунком 6:3 на користь України.


У півфінальній сутичці з рахунком 5:2 Івану поступається грецький спортсмен Ільяс Боукіс. Протягом першого раунду грек намагався поставити Івана на коліна, однак справжні козаки з незрівнянною швидкістю повертаються до сил та чітко доводять свою першість у боротьбі. Другий раунд став вирішальний для українця: з першої секунди між спортсменами заточилася найспекотніша боротьба, в якій Іван гідно здобув свої 5 балів.


У виснажливій фінальній боротьбі за почесний титул чемпіона світу з грепплінгу Іван у перші ж хвилини кидає свого суперника, представника Казахстану Бакдуалета Абизова, на лопатки, розпочинаючи справжнє протистояння титанів, яке завершилося з впевненим рахунком 2:1 на користь українця.Одразу після фінальної сутички спортсмен з гордістю зробив переможне коло з героїчним прапором України, гучно заволавши «Слава Україні!»


Перемога Івана Маліна - це безцінний здобуток для всієї України, неймовірний показник наполегливості, титанічної праці та особливої внутрішньої сили спортсмена СК «Мангуст», який виборов перше в історії країни золото Чемпіонату світу з грепплінгу в розділі "Gi" в даній ваговій категорії.


Дякуємо Івану за справжнє свято для кожного українця, за працьовитість, завзятість та приклад мужності для нових поколінь спортсменів країни.


Щиро вітаємо тренерів чемпіона:


Магдієва Магомеда -

президента Національної Федерації грепплінгу України


Мусаєляна Лерніка -

віце- президента Національної Федерації грепплінгу УкраїниВагомий особистий внесок у приголомшливу перемогу спортсмена зробив головний тренер Спортивного клубу «Мангуст», головний тренер чоловічої збірної команди України з пляжної боротьби Руслан Умаров.


Завдяки безперервній вірі, щоденній підтримці та необхідним настановам Руслана Умарова наш спортсмен повертається з Іспанії справжнім героєм.


Слід зазначити, що шлях Івана Маліна до омріяної перемоги пролягав крізь титанічну працю та численні труднощі, які українець впевнено долав крок за кроком. У 2019 році на Чемпіонаті світу з грепплінгу у Казахстані Іван зупиняється за крок до пʼєдисталу, посівши 5 місце в рейтингу. Вже у 2021 році спортсмен стає бронзовим призером Чемпіонату світу з грепплінгу, який проходив у Сербії. Тоді Іван поступився представнику Казахстану Бакдуалету Абизову, з яким у 2022 році спортсмен провів фінальну переможну сутичку, здобувши титул чемпіона світу з грепплінгу в розділі "Gi" у ваговій категорії 100 кг.


Перемагають найсильніші - визнаються найсміливіші!


Слава спортсменам СК «Мангуст»!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

71 перегляд

コメント


bottom of page