top of page
Фон 2.png

Магомед Магдієв - почесний гість Національного олімпійського комітету Польщі

19 грудня 2022 року голова Громадської організації «Мангуст», засновник Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» Магомед Магдієв вкотре завітав до штаб-квартири Національного олімпійського комітету Польщі.

Безпосереднім приводом для чисельного візиту напередодні різдвяних свят стала важлива урочиста подія - нагородження кращих спортивних лідерів відзнакою на честь 100-ї річниці Національного олімпійського комітету Польщі за вагомий особистий внесок у розвиток масового спорту та сучасного міжнародного спортивного руху за підсумками року, що минає.


Відтепер скарбницю нагород ідейного натхненника та керівника масштабного проєкту «Мангуст» Магомеда Магдієва, що налічує численну кількість почесних звань, досягнень та безцінних людських якостей, доповнює вже друга пам'ятна іменна медаль «The 100th Anniversary of the Polish Olympic Committee», яка є однією з найбільш визначних та цінних нагород Національного олімпійського комітету Польщі. Почесною нагородою голову Громадської організації «Мангуст» відзначив шановний президент Національного олімпійського комітету Польщі, лауреат Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» Анджи Красницький.


Наступного дня, 20 грудня, Магомед Магдієв у рамках свого візиту до Польщі за запрошенням Національного олімпійського комітету Польщі взяв участь у різдвяній зустрічі польської олімпійської родини за участю олімпійських чемпіонів та медалістів, тренерів, працівників державних спортивних інституцій, Міністерства спорту та туризму Польщі, духовенства, членів керівництва Національного олімпійського комітету Польщі та представників партнерів Національного олімпійського комітету Польщі, серед яких протягом багатьох років визначне місце посідає саме Громадська організація «Мангуст».


Щирі побажання щасливого Різдва та процвітання у новому 2023 році прозвучали в промовах Міністра спорту та туризму Польщі Каміля Бортнічука, єпископа, делегата єпископату Польщі у справах капеланства спортсменів Мар‘яна Флорчика, віце-президента Національного олімпійського комітету Польщі Мар‘яна Димальського, ректора Варшавського Університету Менеджменту «Collegium Humanum» Павла Чарнецького та шановного президента Національного олімпійського комітету Польщі Анджи Красницького.

На першому фото (зліва направо) зображені Павло Чарнецький, Анджи Красницький, Магомед Магдієв та Мар‘ян Димальський. На другому фото Магомед Магдієв постає разом з Міністром спорту та туризму Польщі Камілем Бортнічуком.


Нові формати спільної роботи в рамках міжнародної багатосторонньої взаємодії позитивно впливають на покращення іміджу Україну в усьому світі. Завдяки безперервній комунікації та напрацьованому механізму міжнародного співробітництва Громадська організація «Мангуст» на чолі з Магомедом Магдієвим переймає найкращий досвід іноземних партнерів у процеси вдосконалення практик та запровадження новітніх методів розвиненої діяльності. Досягнуті домовленості дозволяють створити дієву систему спільної протидії загрозам і викликам та істотним чином сприяє реалізації нових проєктів задля просування масового спорту.


Різдвяні свята завжди є приводом для роздумів про вічні цінності та чесноти. Сьогодні, коли Україну охопила страшна війна, ми знаємо, що таке надійне плече поруч. Польський народ невтомно підтримує українців, як справжній друг, союзник та родина. Завдяки багаторічному партнерству з Національним олімпійським комітетом Польщі, керівництво якого в особі шановного пана Анджи Красницького з першого дня повномасштабної війни в України стало на бік всебічної допомоги та великої солідарності нашої держави, цьогоріч Міжнародна спортивна премія «Золотий Мангуст» трансформувалася та вперше в історії засяє в оновленому форматі закордоном.


10 січня 2023 року відбудеться довгоочікувана XII церемонія нагородження Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» в колаборації з Національним олімпійським комітетом Польщі у вечір Новорічної зустрічі олімпійської родини.


Від імені всього колективу Громадської організації «Мангуст» дякуємо нашому братському народу - Польщі за принципову позицію, людяність та вагому підтримку.

Щиро бажаємо Вам непохитного миру, добробуту та величних звершень заради розвитку незалежної Польщі!


Від щирого серця висловлюємо шановному Магомеду Магдієву величезну повагу та неосяжну вдячність за вагомий особистий внесок у розвиток міжнародної спортивної дипломатії та створення умов для розвитку олімпійського та не олімпійського рухів в Україні, що безперечно наближає нашу спільну перемогу! Ваш приклад надзвичайної самовідданості справі свого життя - краща мотивація для сучасної української молоді.

Щиро бажаємо Вам безперешкодної дороги до успіху та нових впевнених рішень! Пишаємося та наслідуємо!

24 перегляди

コメント


bottom of page