top of page
Фон 2.png

Українські ЗМІ про світові перемоги борців Спортивного клубу "Мангуст"

Повномасштабна війна не оминула жодного спортивного клубу, жодного виду спорту, жодного спортсмена. Однак обʼєднана, сильна та дружня команда Спортивного клубу "Мангуст" не опинилася в нокауті – швидко оговтавшись від перших потрясінь війни, керівництво, спортсмени та тренерський штаб клубу розпочали активну боротьбу на спортивній передовій. Про роботу на спортивному фронті та приголомшливі перемоги борців Спортивного клубу "Мангуст" розповіли журналісти "7 каналу" та ТК "Репортер".


Зірковими гостями Live-студії "7 каналу" стали спортсмени Спортивного клубу "Мангуст":


Малін Іван -

чемпіон світу з грепплінгу 2022 у розділі «Gi», бронзовий призер Чемпіонату світу з грепплінгу 2022 у розділі «No Gi»


Михайлов Василь -

бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби 2022, чемпіон світу з пляжної боротьби 2021


Спортсмени поділилися з глядачами своїми історіями на шляху до спортивних перемог, продемонстрували відео залаштунків міжнародних змагань та розповіли, як привертають увагу міжнародного спортивного комʼюніті до війни в Україні.


«Я прагнув цієї перемоги! Я хотів, щоб український прапор здійнявся на пʼєдисталі Чемпіонату світу, щоб гімн України лунав на міжнародній арені!» - поділився з глядачами чемпіон світу з грепплінгу 2022 у розділі «Gi» Іван Малін.

Борці Спортивного клубу "Мангуст" відверто зізнаються, що бажання перемагати сьогодні має ще більше значення, ніж у мирні часи, адже будь-яка перемога є не тільки важливою мотивацією для кожного українця та військових ЗСУ, а й нашим великим полем бою проти агресії та терору, де переможець лише один - Україна.


У своєму інтерв’ю бронзовий призер Чемпіонату світу 2022 з вільної боротьби Василь Михайлов впевнено заявив:

«Ми маємо свій, спортивний, фронт, і ця нелегка ситуація у країні тільки загартовує нас. Ми продовжуємо показувати всю силу та могутність України, яка неодмінно переможе!»

Про тривалу підготовку спортсменів до міжнародних змагань світової першості, про історії боротьби за свободу та майбутнє України на спортивній передовій розповів в ефірі "7 каналу" головний тренер Спортивного клубу "Мангуст", головний тренер чоловічої збірної команди України з пляжної боротьби Руслан Умаров.


"Шлях до перемоги Василя Михайлова та Івана Малина був нелегким, до того ж в країну прийшла війна. Тому вибору в нас не було. Нам потрібно було впевнено перемогти на своєму фронті" - підсумував Руслан.Як додала виконуюча обов'язки директора Спортивного клубу «Мангуст» Милана Бродовська:

«З початку повномасштабної війни в Україні голова Громадської організації «Мангуст», президент Спортивного клубу «Мангуст», президент Національної Федерації грепплінгу України та Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомед Магдієв прийняв чітке рішення продовжувати підтримувати українських спортсменів та робити все для того, щоб український прапор невпинно майорів на міжнародній спортивній арені. Тому перемоги спортсменів Спортивного клубу "Мангуст" є неосяжним здобутком для України, показником неймовірного спортивного потенціалу Одеської області та результатом плідної праці керівництва Спортивного клубу "Мангуст" в особі Магомеда Магдієва та тренерського штабу на чолі з Русланом Умаровим».


Світовими перемогами борців Спортивного клубу «Мангуст» зацікавилися найвпливовіші ЗМІ Одеського регіону, серед яких телеканал "Репортер".


Іван Малін та Василь Михайлов запросили журналістів до себе в гості, у сучасний мультифункціональний Спортивно-оздоровчий комплекс "Мангуст", розташований в Одесі на базі Національного університету "Одеська юридична академія".


Нагадаємо, що Спортивно-оздоровчий комплекс "Мангуст" є соціальним проєктом Громадської організації "Мангуст" та Національного університету "Одеська юридична академія", головною метою якого є доступність спортивних занять для дітей, студентів та молоді. Громадська організація "Мангуст" щиро дякує академіку, президенту Національного університету "Одеська юридична академія", Міжнародного гуманітарного університету та Міжнародної академічної школи Сергію Васильовичу Ківалову за багаторічну співпрацю та надане приміщення для всебічної підготовки кращих спортсменів України до чемпіонатів світу з олімпійських та неолімпійських видів спорту.Шанувальники спортсменів зможуть побачити інтервʼю з кумирами вже найближчим часом на телеканалі "Репортер".


ПРАЦЮЄМО НА СПОРТИВНОМУ ФРОНТІ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

87 переглядів

Komentar


bottom of page