top of page
Фон 2.png

День фізичної культури та спорту і вражаючі перемоги вихованців Спортивного клубу "Мангуст"Громадська органiзацiя «Мангуст» щиро вітає спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі Фiзичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фiзичної культури та спорту!


І розпочати цей день ми хочемо не просто зі слів привітання, які самі по собі не ведуть до дії, а з останніх вражаючих результатів вихованців Спортивного клубу «Мангуст», які і є тою рушійною силою країни, що змінює весь світ!

7 золотих та 4 бронзові медалі здобули шiсть видатних спортсменів клубу у Чернівцях на Чемпіонаті України з грепплінгу протягом 8 та 9 вересня.


Імена чемпіонів та гордості Спортивного клубу «Мангуст» до Вашої уваги:


Роздiл «Ноу Гi»

- чемпіон Сулейман Мамутов (вікова група до «18 років»)

- чемпіон Георгiй Албул (вікова група «до 20 років»)

- чемпіон Андрiй Баркар (вікова група «дорослі»)

- бронзовий призер Дамір Сотнiков (вікова група «дорослі»)


Роздiл «li»

- чемпіон Сулейман Мамутов (вікова Група «до 18 років»)

- чемпіон Георгiй Албулу вiковiй групі «дорослі та бронзовий призер о у віковій групі «до 20 років»)

- чемпіони Андрiй Баркар та Дамір Сотнiков (вікова група «дорослі»)

- бронзові призери Микола Рог та Валентин Кара (вікова група «дорослі»)

Вітаємо тренерів Спортивного клубу «Мангуст» Алі Чаринського та Даміра Сотнікова, які тримають в руках почесний кубок за 3 командне місце! Дякуємо за Ваше невичерпне натхнення до виховання амбітноï та спортивної української молоді!

Слід зазначити внесок спортивного менеджера Спортивного клубу «Мангуст» Магомеда Магомедова. Дякуємо Вам за всебічну допомогу та щоденну важливу працю!


У День фізичної культури та спорту такі перемоги наших вихованців уособлюють головнi цiнностi керівництва Громадської органiзацiї та Спортивного клубу «Мангуст» - розвиток молоді та спорту в Україні, популяризацію та прищеплення юним украïнцям звички здорового способу життя, виховання нової прогресивноï генерації успішних спортсменів, якi гiдно захищатимуть честь Украïни на мiжнародному рiвнi!


Нехай успіх та перемога стануть вiрними супутниками Вашого життя!

20 переглядів

Comments


bottom of page