top of page
Фон 2.png

Громадська організація "Мангуст" як перший спонсор української збірної на ЧС з пляжної боротьби 2023

Чотири місяці пекельнішої боротьби. Надпотужна конкуренція майстерних спортсменів. Нездоланна планка змагального рейтингу країн усього світу. Незмінно краща підтримка української команди. Незмінно перші номери світових рейтингів. 11 золотих, 17 срібних та 9 бронзових медалей здобуті сильнішими українськими борцями дорослої вікової групи протягом четвертого сезону світової серії з пляжної боротьби.

Фінальний етап Beach Wrestling World Series в Туреччині. За ним світова першість з пляжної боротьби в 2023 році. Потужні українські борці в самому центрі уваги міжнародної спортивної спільноти. У центрі. Бо саме вони є володарями одразу 8 переможних титулів світового значення. Національна збірна команда України з пляжної боротьби. Ті, хто крізь роки, біль та втому, попри труднощі та випробування доводять виключну безпрецедентність обʼєднаної команди, очолюючи першість командного заліку. Символом якої відтепер є український п’єдестал у ваговій категорії до 60 кг серед жінок. Три з трьох можливих медалей світової першості в якій цьогоріч в руках українок. Це є лідерство, що двічі ознаменувалося державним гімном. На очах у сотні учасників четвертого сезону світової серії з пляжної боротьби. Лідерство, що стало можливим за підтримки та настанов президента Магомеда Магдієва, генерального секретаря Милани Бродовської, головного тренера Аліни Бережної, секретаря з міжнародних відносин Ерола Караджи. Завдяки неоціненному внеску кожного особистого тренера, керівника підрозділу, працівника федерації та відданого парнера. Це є беззаперечне лідерство України. Лідерство, що надихає.

До Вашої уваги імена чемпіонів, віце-чемпіонів та призерів чемпіонату світу.

До Вашої уваги імена нашої гордості.

  • Дарʼя Медвецька - І місце (вагова категорія 60 кг);

  • Оксана Кухта - І місце (вагова категорія 70 кг);

  • Олексій Борута - ІІ місце (вагова категорія 70 кг);

  • Юлія Засульська - ІІ місце (вагова категорія 50 кг);

  • Анастасія Кравченко - ІІ місце (вагова категорія 60 кг);

  • Людмила Павловець - ІІ місце (вагова категорія +70 кг);

  • Софія Кушнір - ІІІ місце (вагова категорія 60 кг);

  • Олена Нікітінська - ІІІ місце (вагова категорія 70 кг).

Роками надійної та продуктивної співпраці Громадської організації "Мангуст" та Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України під керівництвом відданого спортивного лідера Магомеда Магдієва плеяда справжніх професіоналів щосили обʼєднує власні зусилля навколо розбудови успішного майбутнього українського спорту та безперервної реалізації потенціалу кращих борців країни завдяки їх безперервної участі на міжнародних стартах. Сьогодні результатом першочергової партнерської місії стають здобутки переможців та призерів чемпіонату світу з пляжної боротьби. Вкладаючись у спортсменів, їх повноцінний розвиток, професійні перспективи та успішну кар'єру, Громадська організація "Мангуст" як генеральний спонсор Національної збірної команди України з пляжної боротьби вкладається в національне зростання, стійкість та міць. Протягом усього сезону. Від Сінгапуру до Франції. Від Румунії до Туреччини. Пліч-о-пліч, підтримуючи одне одного. Ми ділили успіхи та спільні ідеї. Подолані труднощі та досягнуті цілі. Моменти радості та потужної праці. Разом. Ділили та продовжуємо розділяти нові перемоги найвідданіших партнерів.

Про рекордну кількість перемог та найтитулованіших спортсменів світу з пляжної боротьби. За ким або за чим стоїть безупинний успіх національної збірної команди України з пляжної боротьби на думку генерального секретаря Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Милани Бродовської:


"У чому ж секрет найсильнішої команди світу? Кажуть, що диявол криється в деталях. У спорті я б сказала інакше: "Результат криється в деталях". У таких простих, але важливих дрібницях, як тренерські обійми, підтримка в моменти розчарування та зневіри, прямий діалог між спортсменами та керівництвом федерації. У цьому і є наша сила. У цьому і є кожен з нас, командних гравців. Спортсмени, тренери, працівники федерації, керівники відокремлених підрозділів, судді, міністерство молоді та спорту України. Ми змогли пройти весь цей шлях разом. Від Сінгапуру до Франції. Від Румунії до Туреччини. Пліч-о-пліч, підтримуючи одне одного. Дякую кожному, особливо нашим переможцям. Мабуть, мені не вистачило б і цілого дня, щоб висловити вам свою вдячність. За ці емоції, за вашу відданість, за вас. Таких відповідальних, цілеспрямованих та справжніх. Ми дуже пишаємося вами. Дякую найкращій команді на чолі з нашим взірцем, наставником та найкращим президентом Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України Магомедом Магдієвим."

Наші спортсмени, наші тренери. Українці, які крок за кроком вибудовують авторитетний імідж України в колах світової спортивної спільноти. Наставники та професіонали, завдяки титанічній праці яких на переможних пʼєдесталах усього світу не вщухає сила синьо-жовтого тріумфу. Беззаперечні, віддані, надпотужні. Наші переможці та переможниці.


Обʼєднана спільнота "Мангуст" зичить Вам невгасимого ентузіазму, глибокої пошани та необмежених можливостей для професійного зростання, впевненої кар'єри та найвищих досягнень на нашому спільному шляху до успішного, спортивного та прогресивного майбутнього переможної України.


Безмежно дякуємо Збройним Силам України за можливість подарувати країні чергову спортивну перемогу на шляху розбудови майбутнього українського спорту. Дякуємо Вам за міцність, за захист України та українців, за те, що даєте нашій державі енергію свого характеру - потужного українського характеру.


Було складно. Та наша мета сильніша.

Продовжуємо діяти у визначеному напрямку.

Продовжуємо боротись. Продовжуємо перемагати.

10 переглядів

Comments


bottom of page