![](https://static.wixstatic.com/media/22d5ea_79a205d35632421bb3d44c8a81f85e1a~mv2.png/v1/fill/w_49,h_49,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/22d5ea_79a205d35632421bb3d44c8a81f85e1a~mv2.png)
MONGOOSE TEAM
досвідчений тренер Спортивного клубу «Мангуст» з пляжної та вільної боротьби
багаторазовий чемпіон з вільної боротьби, тренер ІІ категорії
справжній наставник для юних вихованців
Віталій Іванович – авторитетний тренер, який має особливий зв’язок з дітьми та власний метод викладання, що об’єднує їх спільною метою. Саме від нього залежить, наскільки юні чемпіони будуть зацікавлені у заняттях фізичною культурою та спортом та скільки нагород здобудуть для України з пляжної та вільної боротьби.
Тренер вчить дітей приймати не тільки перемоги, а й поразки, вміючи аналізувати свої помилки. Особливістю навчального-тренувального процесу є те, що заняття Віталія Івановича абсолютно відкриті, тому кожен з батьків може спостерігати та підтримувати свою дитину під час тренування.