top of page
Фон 2.png

Відкритий новорічний Кубок СК «Мангуст» з вільної боротьби: історія про перемогу добра над темрявою

Новорічно-різдвяні свята ми зустрічаємо в непростих обставинах, але що найголовніше - з вірою та надією в майбутнє!


26 грудня в стінах Спортивно-оздоровчого комплексу «Мангуст» чарівну атмосферу улюблених зимових свят зустріли понад 100 юних спортсменів: відкритий новорічний Кубок Спортивного клубу «Мангуст» об‘єднав 8 збірних команд Одещини з вільної боротьби! Сьогодні ми разом пишемо нашу вражаючу спортивну історію про перемогу добра над злом та світла над темрявою! Ми відзначаємо свої свята. Ми усміхаємося та радіємо. Ми примножуємо добро. Тільки разом. Попри будь-які перепони.


Серед почесних гостей цьогорічного спортивного свята були присутні справжні дитячі кумири, всесвітньо відомі борці, спортсмени Спортивного клубу «Мангуст»:

  • Василь Михайлов - бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби в 2022 році, чемпіон світу з пляжної боротьби в 2021 році.

  • Іван Малін - чемпіон світу з грепплінгу в розділі «Gi» та бронзовий призер чемпіонату світу з грепплінгу в розділі «No Gi» в 2022 році, бронзовий призер етапу Світової серії з пляжної боротьби в 2021 році.

  • Анатолій Червоненко - чемпіон Дефлімпійських ігор з вільної боротьби в 2022 році.


Окрім омріяних кубків та почесних медалей на дітлахів та їх батьків чекав ще один особливий сюрприз. На цьогорічний Кубок Спортивного клубу «Мангуст» таємно завітав Святий Миколай, який привітав юних чемпіонів з прийдешніми святами та подарував кожному спортсмену особливий солодкий пакунок. Діти були настільки захоплені, що не хотіли залишати спортивну залу навіть після завершення свята.


Щиро дякуємо людям, покликаня яких примножувати добро. Серед таких особистостей президент Спортивного клубу «Мангуст», голова Громадської організації «Мангуст», президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, президент Національної Федерації грепплінгу України Магомед Магдієв та головний тренер Спортивного клубу «Мангуст» Руслан Умаров, завдяки неосяжній підтримці яких світлий день новорічно-різдвяного свята назавжди залишив дивовижний відбиток у пам’яті маленьких українців!


Висловлюємо подяку тренеру Спортивного клубу «Мангуст» Віталію Івановичу Петкову за вагомий особистий внесок в організацію та проведення змагань.


Діти - це майбутнє незалежної України!

Заради них ми прогресуємо та розвиваємося. Завдяки ним ми усміхаємося та радіємо. Впевнені, що ніхто не повинен забирати у них свята та найцінніші моменти дитинства.


Рідні тренери та батьки , дякуємо Вам за цей нескорений рік. З такою неймовірною командою однодумців ні вогонь в серцях наших юних спортсменів, ні вогонь України ніколи не згасне!

Творимо дива власноруч!


Наближаємо перемогу разом!


Слава Україні!

43 перегляди

Comentarios


bottom of page