top of page
Фон 2.png

Виїзна церемонія нагородження ХІІ Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст"

Новина, яку організаційний комітет Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст" тримав у таємниці довгих 4 місяці: перелік лауреатів ХІІ церемонії нагородження Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст", яка відбулася 10 січня 2023 року в столиці гостинної Польщі, налічує 17 видатних імен міжнародної спортивної спільноти, останні три з яких нарешті доповнили віддані прихильники справи свого життя.

Виїзну церемонію нагородження світових лідерів міжнародного спортивного руху в прогресивному польському місті Вроцлав особисто провів Магомед Магдієв - засновник Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст".


Разом ми довго чекали влучної нагоди для нагородження лідерів, чиї життя безперечно присвячені вільному світу задля його перманентного та стрімкого розвитку. Фундаторів, об’єднаних спільними цінностями. Лауреатів, які 10 січня 2023 року відчували непереборну потребу бути на своєму місці заради посилення міжнаціональних інтеракцій, спрямованих на досягнення амбітних цілей.

Нагадємо, що після 2-річної перерви через спалах пандемії респіраторної хвороби COVID-19, яка докорінно порушила політичну, соціальну, економічну та фінансову системи світу, довгоочікувана XII церемонія нагородження Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст" успішно пролунала у партнерстві з Національним олімпійським комітетом Польщі, у найбільшому виставковому центрі Варшави.

Вже сьогодні ми готові повідомити Вам деталі знакової зустрічі, що вкотре символізує палку цілеспрямованість спортивного руху до реалізації високих цінностей.


Спеціальними орденами "Золотий Мангуст" з чистого золота, інкрустованими 8 діамантами, за визначний внесок у зміцнення міжнародних відносин і дружби між народами як однієї з кращих традицій спорту, були нагороджені три видатні діячі обʼєднаного спортивного руху, члени міжнародної спортивної спільноти, що невпинно сприяє розвитку світового суспільства у сфері освіти.


Перелік лауреатів XII Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст" доповнили:

  • Яцек Сутрик - міський голова Вроцлава.

  • Анджей Рокіта - ректор Академії фізичного виховання у Вроцлаві.

  • Павло Чарнецький - ректор університету Collegium Humanum - Warsaw Management University.

Наша спільна справа - мир та об’єднаний розвиток!

Крізь роки. Сьогодні. Назавжди. Разом.


7 переглядів

Comments


bottom of page