top of page
Фон 2.png

БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ: спортсмени на військовому фронті

Це історія спортсмена, який оберігає свободу та майбутнє України на військовому фронті.


Спортсмени Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України та Спортивного клубу «Мангуст» найсильніші в світі. Вони успішно захищають честь нашої країни не тільки на міжнародній спортивній арені, а й на військовому фронті!


Сьогодні серед тисячі відважних спортсменів, які боронять наш суверенітет та незалежність у лавах ЗСУ, мужній та сміливий Олексій Яковчук - член національної збірної команди України з пляжної боротьби, бронзовий призер світу з пляжної боротьби у 2021 році, провідний спортсмен Спортивного клубу «Мангуст».


На фото Олексій Яковчук постає в запеклій сутичці з представником Пакистану Мухамадом Інамом - п’ятиразовим чемпіоном світу з пляжної боротьби. Тоді, 25 вересня 2021 року, у фіналі Світової серії з пляжної боротьби, український козак здобуває впевнену перемогу над чемпіоном з рахунком 3:0 та стає першим, кому вдалося перевершити пакистанця за 5 років незмінної першості. Цей випадок став прецедентом завершення спортивної кар’єри пакистанця в пляжній боротьбі.


У мирний час Олексій виконував не менш важливу функцію - захищав честь України на міжнародній спортивній арені. Серед здобутків Олексія срібна медаль ІІ етапу Світової серії з пляжної боротьби у 2021 році та золота медаль Чемпіонату України з пляжної боротьби у 2020 році.



Наразі спортсмен змінив звичну спортивну форму на піксельний камуфляж, застосовуючи навички боротьби у запеклій сутичці з найстрашнішим ворогом на військовому фронті країни.


Від імені президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, президента Спортивного клубу «Мангуст» Магомеда Магдієва, головного тренера чоловічої збірної команди України з пляжної боротьби та головного тренера Спортивного клубу «Мангуст» Руслана Умарова та численного колективу наших спортивних організацій ми дякуємо тобі, Олексію, за сміливість, незламність та самовідданість у боротьбі за вільне та щасливе майбутнє України!



Твоя професійна спортивна кар’єра довела всьому світові, що українці - найсильніший народ, який завжди захищає та повертає своє! Впевнені, що від тебе про це дізнаються й наші вороги на полі бою.


Повертайся додому живим та неушкодженим!

Чекаємо на тебе, наш український БЕТМЕН, наш ГЕРОЙ!


Слава українським спортсменам!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

29 переглядів
bottom of page