top of page
Фон 2.png

Борці Спортивного клубу "Мангуст" здобули рекордну кількість медалейПоки ЗСУ мужньо захищають українську землю від навали окупантів на військовому фронті, борці Спортивного клубу "Мангуст" надихають своїми перемогами на спортивному фронті та дають віру тисячам українців у головну перемогу, яку ми неодмінно сроко здобудемо. Спортсмени клубу не тільки всеціло віддаються особистому "джерелу життя", спорту, а й підіймають бойовий дух українського народу, змушують наші серця битися в одному ритмі, мотивують до рішучої боротьби за успішне майбутнє України.


Сьогодні Спортивному клубу «Мангуст» є чим пишатися: за два дні активної змагальної діяльності на відкритому турнірі з грепплінгу "ADCC Black Sea Cup-2022" та міському турнірі з бразильського джиу-джитсу "BJJ GI children and adults tournament" наші спортсмени принесли до медальної скарбнички клубу чотири золотих, шість срібних та одну бронзову нагороди!


29 жовтня спортсмени Спортивного клубу «Мангуст» вибороли перші вражаючі перемоги на відкритому турнірі з грепплінгу «ADCC Black Sea Cup-2022»:


Категорія «professionals»:

 • Албул Георгій - І місце (вагова категорія 77кг)

 • Мамутов Сулейман - ІІ місце (вагова категорія 77кг)

Категорія «advanced»:

 • Малєнков Іван - І місце (вагова категорія 77кг)

 • Костюченко Дмитро - І місце (вагова категорія 84кг)

 • Спинул Ярослав - ІІ місце (вагова категорія 84кг)

 • Колодкін Владислав - ІІ місце (вагова категорія 77кг)

 • Білал Анвар - ІІ місце (вагова категорія 77кг)

 • Кара Валентин - ІІІ місце (вагова категорія 71кг)Під час змагань кожен спортсмен продемонстрував самовідданість справі, цілеспрямованість, наполегливість та професіоналізм. Слід зазначити, що у фіналі відкритого турніру з грепплінгу «ADCC Black Sea Cup-2022» в категорії "professionals" зустрілися двоє борців Спортивного клубу «Мангуст», Георгій Албул та Сулейман Мамутов. Це вкотре доводить, що успішні спортсмени обирають кращих, свою професійну карʼєру в Спортивному клубі "Мангуст".


Вже 30 жовтня провідні спортсмени Спортивного клубу «Мангуст» ступили на вершину п'єдесталу міського турніру з бразильського джиу-джитсу "BJJ GI children and adults tournament":


Категорія "Adult Blue Belt" +76 кг:

 • Мамутов Сулейман - І місце

 • Кара Валентин - ІІ місце

Категорія "Adult White Belt" +70 кг:

 • Бичков Данило - ІІ місцеЦьогоріч змагання мали на меті благодійну місію - зібрати кошти на допомогу для військових ЗСУ, завдяки яким мільйони українців сьогодні мають безцінну можливість жити та займатися улюбленою справою.


Це лише незначний перелік нещодавніх перемог наших козаків, які завзято демонструють незламну силу духу українського народу на спортивних аренах України та світу. У складні часи повномасштабної війни борці Спортивного клубу "Мангуст" ще більше налаштовані на перемоги - здобули вже понад 80 нагород різного ґатунку.


Двома тижнями раніше підкорювачем міжнародних змагань світової першості став борець Спортивного клубу "Мангуст" Іван Малін, який увійшов у спортивну історію як чемпіон світу з грепплінгу в категорії "Gi" у 2022 році.

Потужні результати спортсменів є показником безперервної злагодженої роботи президента Спортивного клубу "Мангуст", президента Національної Федерації грепплінгу України Магомеда Магдієва, головного тренера Спортивного клубу "Мангуст" Руслана Умарова та тренерського штабу Спортивного клубу "Мангуст" в особі Алі Чаринського та Даміра Сотнікова.


Шановні спортсмени, бажаємо Вам сталевої віри в себе та свої можливості, численних успіхів на спортивному фронті та наснаги на тернистому шляху до зірок!


Непереможні, коли обʼєднані!

Незламні, коли нескорені!

Разом до перемоги!

30 переглядів

コメント


bottom of page