top of page
Фон 2.png

Борець Спортивного клубу "Мангуст" - бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьбиУ Спортивному клубі «Мангуст» тренуються ЧЕМПІОНИ!


Борець Спортивного клубу «Мангуст», один з кращих діючих спортсменів України з вільної боротьби Василь Михайлов здобув бронзову нагороду Чемпіонату світу З вільної боротьби, який проходив у Белграді (Сербії) з 10 по 18 вересня 2022 року.
Уся країна із завмирання серця спостерігала за вирішальною сутичкою Василя з представником Узбекистану Бекзодом Абдурахмоновим, в якій наш побратим здобув впевнену перемогу з рахунком 5:3 та став бронзовим призером світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 79 кг.


Щиро вітаємо тренерів спортсмена:


Магомеда Магдієва - президента Національної Федерації грепплінгу України, президента Всеукраїнської Федерації пляжноï боротьби України, президента Спортивного клубу «Мангуст»;


Руслана Умарова - головного тренера Спортивного клубу «Мангуст», головного тренера чоловічої збірної команди України з пляжної боротьби.

Пишаємося тим, що в першу чергу після вражаючого виступу на змаганнях світового значення, спортсмен вирушає до рідного клубу, аби розділити ці неймовірні емоції в колі дружньоï спортивної родини «Мангуст»!


Дякуємо тобі, Василю, за невтомне відстоювання свободи, суверенітету та незалежності України на міжнародній спортивній арені Щиро вітаємо та бажаємо подальших приголомшливих успіхів!

12 переглядів

Comments


bottom of page