О спорте и не только
EN RU UK

Одесити везуть медалі з Баку!

Одесити стали призерами Чемпіонату світу з грепплінгу у Баку! За результатами першого дня змагань (8 листопада) вихованці СК «Мангуст» посіли почесні призові місця: Катерина Головчинська — «золото»🥇, Драгнєв Денис — «срібло»🥈 та Свідюк Тетяна — «бронза»🥉 у грепплінгу ноу гі!

Вихованка СК «Мангуст» Катерина Головчинська стала золотою медалісткою чемпіонату світу з грепплінгу! Дівчина займається боротьбою вже більше трьох років, а до чемпіонату готувалась особливо напружно та завчасно. Тренування, що проходили кожного дня, стали для чемпіонки випробуванням, але воно було того варте. Враження Катерини від поїздки неймовірні: «У Баку мене вразила величність замків, краса пейзажів та доброта людей»,—розповідаєпереможниця. Ми бажаємо нашій чемпіонці ще незліченої кількості «золотих» медалей, та першого місця на п‘єдесталі олімпійських ігор.

Одесити везуть медалі з Баку!
Одесити везуть медалі з Баку!
Одесити везуть медалі з Баку!

Бронзова призерка Чемпіонату світу з грепплінгу Тетяна Свідюк поділилася з нами своїми враженнями від свого першого турніру міжнародного рівня. 17-річна спортсменка вже має низку нагород, але ця медаль — особлива.
«Я у спорті вже дуже давно, років 10, але саме у боротьбі 2 роки. Як тільки я прийшла в зал, за півтори місяці поїхала на свій перший турнір — Чемпіонат України. Там я стала двократною срібною призеркою з грепплінгу та бразільського джиу-джитсу. І з того моменту пішов старт у великий спорт. Далі одне за одним, перемоги та програші, в цьому нічого такого нема, ми всі вчимося на помилках. Саме підготовка до Чемпіонату світу була дуже тяжкою. Протягом декількох місяців, тренування були кожного дня, а іноді й декілька разів на день. Коли вже залишився місяць до змагань, то вже майже не було сил. Останній тиждень ми зганяли вагу. І це, напевно, найважче у боротьбі. І коли ми туди прилетіли в нас була лише одна думка: «Коли ми вже вийдемо на ковер»? Ця медаль для мене багато значить, адже тренер дійсно вклав у нас всю душу, терпіння та старання. Так само як і батьки. Я боялась просто підвести тренера та батьків. Ця медаль — це їх заслуга. Чемпіонат світу — це старт та мотивація працювати ще більш потужно. В моїх планах завоювати «золото» на чемпіонаті України, Європи, світу. Хочу також взяти КМС, аби було більше можливостей розвиватися в цьому виді спорту. Наступного року я буду вступати в вищий навчальний заклад на спеціальність тренера. Хочу тренувати дітей та просувати цей вид спорту».

Дякуємо Тетяні за інтерв’ю, та бажаємо, щоб усі її бажання та спортивні прагнення обов’язково здійнилися. Ми віримо, що все вийде!

Олександр Фіряєв, тренер спортивного клубу «Мангуст», цього року привіз з Чемпіонату світу з грепплінгу медалістів. Своєю гордістю за борців а також деталями їх подорожі до сонячного Баку він і поділився з нами.
«2019 рік вийшов дуже плідним, адже всі спортсмени, що поїхали представляти країну, приїхали додому з медалями. Я дуже хвилювався за наших атлетів, ходили голодними, бо зкидали вагу, і це все для того, щоб потрапити у потрібну вагову категорію. З цим ми впорались.
Коли розпочались змагання – дуже хвилювався, місця не міг знайти, дуже хотілося додому приїхати з медалями. Це було дійсно важливо, батьки очікували на результат і хотілося їх не підвести. Перша медаль була якраз «золота». Коли Катерина перемогла суперницю у фіналі, я аж підскочив зі стула. Потім боровся Денис. Кожну секунду я з хивлюванням спостерігав за поєдинком. Нажаль, фінал віддали. Але все ж таки він фіналіст, і як цьому не радіти. Далі змагалась Тетяна, самі все бачили, бронза чемпіонату світу!
Загалом 3 медалі. Я дуже рад за наших спортсменів, вони дали мені зрозуміти, що я на вірному шляху. Розвиток грепплінгу та панкратіону йде повним ходом, діти приходять до нас натовпом, усі хочуть бути схожими на наших чемпіонів.
Я точно знаю, що пройде ще трохи часу і я буду з кожним разом привозити все більше нагород».
Дякуємо Олександру за інтерв’ю та щиро вітаємо!!!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *