О спорте и не только
EN RU UK

Навчально-атестаційний семінар з грепплінгу та панкратіону

20 лютого у спортивному залі СК «Мангуст» (м. Одеса, вул. Академічна, 7) відбудеться навчально-атестаційний семінар з панкратіону та грепплінгу за підтримки голови ГО "Мангуст", президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Магомеда Магдієаа, Федерації панкратіону України, Федерації грепплінгу України.

Семінар спрямований на розвиток грепплінгу та панкратіону в Україні, підвищення технічного рівня та майстерності учнів, підвищення кваліфікації тренерів.

У заході візмуть участь усі вагові та вікові категорії спортсменів та тренери різних кваліфікаційних категорій.

Проводитимуть семінар лектори та фахівці з грепплінгу та панкратіону:
🔹Лерник Мусаєлян (віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби Украины, віце-президент Одеської Обласної Федерації панкратіону и грепплінгу, віце-президент Всеукраїнської Федерації грепплінгу, тренер Спортивного клубу «Мангуст»)
🔹Максим Журавльов (Майстер спорту України з панкратіону, Чемпіон України з панкратіону)
🔹Боркарь Андрій (Майстер спорту України з грепплінгу, багаторазовий чемпіон України з грепплінгу та панкратіону)

На заході будуть присутні провідні спортсмени та тренери, а серед почесних гостей Руслан Умаров — керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України в одеській області, меценат спорту та Акуленко Тетяна — директор ГО «Мангуст», віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

Учасниками зборів стануть представники спортивних клубів м. Одеси та Одеської області.

Впевнені, що отримані знання на семінарі допоможуть спортсменам та тренерам вдосконалювати свої навички та досягати нових вершин!

Навчально-атестаційний семінар з грепплінгу та панкратіону

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *