О спорте и не только
EN RU UK

Магомед Магдієв став лауреатом рейтингу «100 впливових одеситів»!

   Рейтинг «100 впливових одеситів», який щорічно проводить інформаційне агенство «Одеса-Медіа», визначає рівень впливовсті громадських діячів на життя міста Одеси та Одеського регіону. Магомед Магдієв зробив неабиякий внесок в розвиток суспільного, культурного та спортивного життя південного регіону.    

   Він є головою Громадської організації «Мангуст», Президентом Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, Президентом Федерації грепплінгу України, та засновником Міжнародної премії за заслуги та досягнення в спорті «Золотий Мангуст», людиною, яка об’єднала навколо себе велику родину спортивних діячів та талановитих спортсменів. 

Магомед Магдієв став лауреатом рейтингу "100 впливових одеситів"!
Магомед Магдієв став лауреатом рейтингу "100 впливових одеситів"!

  Магомед Магдієв є Заслуженим тренером України, Заслуженим робітником фізичної культури і спорту України, а тому на власному досвіді знає, якою ціною атлети виборюють найвищі нагороди. З метою виховання молоді, просування та популяризації спортивних традицій, та для того, щоб на власному прикладі надихнути суспільство до занять фізичною активністю Магомед Магдієв заснував Міжнародну спортивну премію «Золотий Мангуст». Нині вона стала доброю традицією, яка протягом 11 років об’єднує сотні діячів фізичної культури зі всього світу. Як ідейний натхненник цього заходу він з кожним роком докладає все більше зусиль, аби день церемонії був особливим святом для душі.

  Саме завдяки  підтримці Магомеда Магдієва десятки й сотні спортсменів успішно представляють нашу країну на міжнародному рівні. Саме за допомоги цього видатного діяча український спорт зазнає змін, розвивається та виходить на новий, більш якісний та професійний рівень!

   Магомед Магдієв неодноразово наголошував, що майбутнє нашої країни – це наші діти, які повинні бути здоровими та сильними, впевнено йти до перемоги та боротися за світле майбутнє нашої нації!

   Заслуги перед суспільством не повинні залишатися непоміченими і саме  такі рейтинги — чудова можливість висловити вдячність від імені народу тим людям, які кожного дня працюють заради процвітання та щасливого майбутнього.

   Щиро вітаємо з отриманою відзнакою Магомеда Магдієва та бажаємо подальших успіхів і високих досягнень!

З повагою, Громадська організація «Мангуст»

Магомед Магдієв став лауреатом рейтингу "100 впливових одеситів"!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *