О спорте и не только
EN RU UK

Міжнародну спортивну премію «Золотий Мангуст» перенесено!

Шановні друзі! 

 

Увага! 

Громадська організація «Мангуст» робить офіційну заяву про те, що МІжнародну премію за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст» у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID’19 ПЕРЕНЕСЕНО!

 

Міжнародна спортивна премія  за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст» — це єдина в своєму роді нагорода, що присуджується найкращим спортсменам та діячам, котрі зробили значний внесок у розвиток масового спорту та виховання молоді.

За час існування «Золотого Мангуста» були удостоєні нагородами 242 особи, серед яких провідні спортсмени України та зарубіжжя, тренери, меценати, політики та державні діячі, діячі мистецтва, котрі сприяють розвитку масового спорту. З кожним роком географія премії розширюється, зростає кількість друзів «Золотого Мангуста» навколо світу. Захід збирає до півтори тисячі почесних гостей щорічно, що є найкращим показником зростаючого авторитету «спортивного Оскару» та нашої країни.

Зважаючи на масштаб церемонії Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст», що з кожном роком лише зростає, для нас вкрай важливо подбати про безпеку гостей. На привеликий жаль, в нинішніх умовах ми не можемо забезпечити проведення премії у звичному форматі з дотриманням обмежень та запобіжних заходів. До того ж, через закрите авіасполученя велика кількість лауреатів та глядачів просто не матимуть змоги бути присутніми на церемонії нагородження.

 

Саме тому Головою Громадської Організації «Мангуст», Засновником Міжнародної спортивної премії за заслуги та досягненя у спорті «Золотий Мангуст» Магомедом Магдієвим було прийняте рішення про перенесення церемонії на 2021 рік:

Шановні друзі! Я хочу зробити важливу заяву! Протягом 11 років ГО «Мангуст» з великим натхненням та гордістю проводить Міжнародну премію за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангус», де має честь нагороджувати кращих спортсменів, тренерів, меценатів спорту зі всього світу. У цьому 2020 році у нас, як і завжди, були грандіозні плани щодо цієї події. Однак, пандемія, що виникла у світі, внесла непередбачувані корективи. Ми виражаємо солідарність з більшістю міжнародних спортивних, політичних та інших організації, саме тому прийняли рішення про перенесення Міжнародної премії «Золотий Мангуст» на наступний, 2021 рік. Нам не просто було прийняти таке рішення, однак ми поважливо ставимость до правил карантину в Україні та інших країнах. Для нас, безумовно, важливі безпека та здоров’я людей. Ми впевнені, що світ впорається з пандемією, і вже зараз з нетерпінням і надією чекаємо на наступний «Золотий Мангуст». А до цього часу ми раді повідомити, що проводимо і будемо надалі проводити локальні заходи, що можливі у нинішній ситуації
Міжнародну спортивну премію "Золотий Мангуст" перенесено!
Магомед Магдієв
Засновник премії

Громадська організація «Мангуст» бажає усім здоров’я! І ми обов’язково побачимось наступного року на церемонії Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст»!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *