О спорте и не только
EN RU UK

Кубок України з панкратіону та греплінгу

З 16 по 20 вересня 2020 року, в м. Бровари (Київська область) пройшов особисто-командний фінал Кубоку України серед чоловіків та жінок та особисто-командний чемпіонат України серед юнаків, молодших юнаків та дітей з панкратіону та грепплінгу!

Проведення змагань здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Федерацією панкратіону України та Федерацією грепплінгу України та має на меті популяризацію панкратіону та грепплінгу серед молоді, адже залучення населення до занять фізичною культурою і спортом сприяє всебічному розвитку особистості та підтримці здоров’я, як фізичного, так і духовного. В результаті проведення цих змагань визначено збірні команди України для участі у міжнародних змаганнях.

Протягом чотирьох днів змагань Одеська область, у складі 32 спортсменів, показала чудові результати на змаганнях у різних вікових та вагових категоріях. Талановиті спортсмени вийшли на килими та продемонстрували результати довготривалої підготовки, завоювавши призові місця, серед яких:

17.09.2020:
— 3 золоті медалі (Гудзь Георгій (СК «Мангуст»), Ильїн Максим і Савранський Артем (СК «Бушинкан»))
— 3 срібні медалі (Моєсеєва Марія, Глушко Олександр і Слабченко Назар (СК «Мангуст»))
— 8 бронзових медалей (Бочаров Павло, Кривченко Дмитро, Ніщик Дмитро, Негру Кирил, Головчинська Катерина, Васильєва Людмила (представники СК «Мангуст»), Людін Ярослав, Менейлюк Віктор (СК «Бушинкан»))

18.09.2020:
— 1 золота медаль (Катерина Головчинська (СК «Мангуст»). Дівчина стала чемпіонкою України!!
— 1 срібна медаль (Моєсеєва Маша (СК «Мангуст»(Овідіополь))
— 2 бронзові медалі (Глушко Олександр (СК «Мангуст (Овідіополь)) і Бочаров Павло (СК «Мангуст»)

Спортсменів, що стали чемпіонами України, було нагороджено грошовими призами, за ініціативою президента Федерації грепплінгу України — Магомеда Магдієва.

«Наша команда вдячна за регулярну допомогу президента Федерації грепплінгу, Магомеда Магдієва, і його команду: Тетяни Акуленко и Лерника Мусаєляна. Ваша допомога дає дітям надію на нові подвиги, дякуємо!» — прокоментував тренер СК «Мангуст» Олександр Фіряєв на своїй сторінці у соціальній мережі.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з здобутими перемогами на Кубку України! Вихованці спортивного клубу «Мангуст» регулярно показують високі результати на змаганнях різного рівня та привозять додому призові місця. Завдяки якісній підготовці та колосальній підтримці від тренерів та керівництва спортивного клубу, наші спортсмени впевнено йдуть до перемоги та не зупиняються на досягнутому, вдосконалюючи свої техніки та професійні навики! Пишаємося!