О спорте и не только
EN RU UK

Кубок Одеської області з грепплінгу та панкратіону

 5 вересня 2020 року в палаці спорту ім. Дукова (смт. Овідіополь) відбувся відкритий кубок Одеської області серед дітей, юнаків, дівчат, чоловіків та жінок, віком 2013-2012, 2009-2010, 2008-2007, 2006-2005, 2004-2003 та 2002+ років народження з грепплінгу та грепплінг-гі, а також з панкратіону. Це важлива подія як для спортивного життя Одещини, так і для кожного учасника, який був присутній на змаганнях. Кожен спортсмен, незалежно від віку та статі, продемонстрував гарні результати та високу технічну підготовку. Організаторами змагань виступила Одеська обласна Федерація понкратіону та грепплінгу за підтримки президента Національної федерації грепплінгу в Україні – Магомеда Магдієва.

 

Кубок Одеської області з грепплінгу та панкратіону

Загалом 14 команд представили своїх вихованців на змаганнях відкритого кубку Одеської області: «Мангуст-Овідіополь» — 73 учасники; «Одеська обласна Федерація панкратіону та грепплінгу» — 22 учасники; «Бушинкан-Першотравневе» — 6 учасників; «Fight Club Puncher» — 1 учасник; «HFC» — 1 учасник; «MMA IZMAIL» — 7 учасників; «RD SPORT» — 1 учасник; бійцівський клуб «Воїн» — 2 учасники; «ВСПК Ахілл» — 12 учасників; «Бушинкан Одеса» — 21 учасник; СК «Elita» — 14 учасників; СК «VOIN» — 15 учасників; «Українська Федерація дзю-дзютцу» — 5 учасників; «Atos Jiu Jitsy Ukraine» — 16 учасників та 46 учасників, які виступили від власного імені.

Всього 240 учасників вийшли на 4 килими, щоб показати свої навики та великий спортивний потенціал. Серед спортсменів неможливо було не помітити вихованців СК «Мангуст», які вражали суддів та гостей своїми професійними навиками та прийомами. Особливої уваги заслужили учасники 2013-2011 років народження, які попри свій юний вік, показали справжню силу духу та жагу до перемоги!

Кубок Одеської області з грепплінгу та панкратіону

Почетні гості завітали на цю урочисту подію, щоб оцінити рівень підготовки учасників та сказати їм слова напуття. Серед них Умаров Руслан — Президент Одеської обласної Федерації пляжної боротьби; Савельєва Лідія Іванівна – Голова Овідіопольської селищної ради; Акуленко Тетяна — віце-президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України, Директор ГО «Мангуст»; Лерник Мусаєлян — віце-президент Національної Федерації грепплінгу України; Олег Лизогубенко — керівник ГО «Дії та довіра», меценат спорту; Манукян Михайло – директор палацу спорту ім. Дукова; Георгій Грек – головний суддя змагань, арбітр міжнародної категорії зі спортивної боротьби.

У своїй промові Лерник Мусаєлян дав настанову юним спортсменам: «Хочу побажати Вам гарно навчатись, читати багато книг і більше боротись. Необхідно бути здоровими і сильними, щоб досягти успіху, пам’ятайте про це!»

Кубок Одеської області з грепплінгу та панкратіону

Результати командного заліку відкритого кубку Одеської області з грепплінгу і грепплінг-гі та панкретіону:

У розділі грепплінг:

1 місце — команда «Мангуст» Овідіополь

2 місце — спортивний клуб «Бушинкан»

3 місце — спортивний клуб «Воїн»

У розділі грепплінг-гі

1 місце — спортивний клуб «Бушинкан»

2 місце — команда «Мангуст» Одеса

3 місце — спортивний клуб «Ахілл»

У розділі традішн:

1 місце — спортивний клуб «Elita»

2 місце — спортивний клуб «Бушинкан»

3 місце — спортивний клуб «MMA IZMAIL»

Під керівництвом Фіряєва Олександра, тренера СК «Мангуст», спортсмени вибороли 5 золотих медалей в категорії грепплінг Гі, 10 золотих медалей в категорії грепплінг Ноу Гі та 4 золоті медалі в категорії traditional.

Під тренерством Анчікова Сергія учасники вибороли 1 золоту медаль в категорії грепплінг Гі та 5 золотих медалей у категорії грепплінг Ноу Гі.

Ми дуже пишаємось результатами кожного учасника змагань та впевнені, що їхні успіхи та досягнення сприяють розвитку грепплінгу в Україні. ГО «Мангуст» бажає спортсменам впевнено підкорювати нові вершини та вдалої підготовки до офіційних міжнародних змагань!

Кубок Одеської області з грепплінгу та панкратіону

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *