О спорте и не только
EN RU UK

Канибек Жолчубеков

Канибек Жолчубеков

Канибек Жолчубеков –  Заслужений майстер спорту Киргизької республіки з греко-римської боротьби, чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів Азії, призер Азіатських ігор.

Талановитий спортсмен з Киргизької республіки народився у 1989 році в селі Мін-Булак Ленінопольского району Таласської області Киргизької РСР. Боротьбою хлопець почав займатися в 11 років. І вже у 2010 побачив перші результати своїх старань: хлопець з великим бажанням та амбіціями став срібним призером Азіатських ігор і бронзовим призером чемпіонату Азії. У 2012, 2013 і 2014 роках досягав не менш важливих та видатний верхівок. Саме протягом цих трьох років спортсмен завойовував бронзові медалі чемпіонату Азії. А у 2016 році йому підкорився ще один важливий п’єдестал: Канибек Жолчубеков став чемпіоном Азії. У 2018 році став срібним призером Азіатських ігор і бронзовим призером чемпіонату Азії.

Він, як ніхто інший вартий нагород. Саме тому у 2018 році Канибек став лауреатом Міжнародной спортивной премії «Золотий Мангуст».

Больше новостей