О спорте и не только
EN RU UK

Громадська організація «Мангуст» — переможець номінації «Організація року» 2020!

Громадська організація «Мангуст» - переможець премії «Творча молодь Одещини 2020» у номінації «Організація року»!!!

   Щорічна премія, що проводиться ГО «Молодіжна організація ЛАЙТ» з метою популяризації культурного та творчого життя серед молоді Одещини.
 
   Головною метою проекту є заохочення юних та амбіційних творчих людей до розвитку та самореалізації. Шляхом відкритого онлайн голосування визначаються переможці у різних номінаціях, що охоплюють найрізноманітніші сфери нашого життя.

   Громадська організація «Мангуст» — об’єднання спортсменів, меценатів, діячів культури, що спрямовують свою діяльність на популяризацію та розвиток масового спорту, відродження спортивних традицій в Україні!

   Саме завдяки постійному прагненню сприяти поширенню ідеології здорового способу життя та вихованню соціально відповідальної молоді Громадська організація «Мангуст» заслужено перемогла в номінації «Організація року»👏

   Отримати нагороду та статуетку від імені керівництва організаціїї випала честь Тетяні Акуленко — директору Громадської організації «Мангуст».

Громадська організація "Мангуст" - переможець номінації "Організація року" 2020!
Громадська організація "Мангуст" - переможець номінації "Організація року" 2020!

Проведення таких конкурсів це чудова можливість дати молодим талантам новий поштовх в роботі над собою, надихнути на втілення найсміливіших задумів, популяризувати культурне життя та прагнення до високих ідеалів серед молоді в Україні ✨

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *