О спорте и не только
EN RU UK

Григорій Данько

Григорій Данько

Григорій Данько – Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, член виконкому Асоціації спортивної боротьби України.

Григорій Ззймався вільною боротьбою в ваговій категорії до 82 кг. Виступав за клуби «Динамо» та Збройні сили (Київ). За свій спортивний шлях зміг стати бронзовим призером чемпіонату світу, 1981 року,  чемпіоном СРСР (1981), срібним (1982) і бронзовим (1978, 1980) призером чемпіонатів СРСР.  З видатних та значних перемог на його рахунду  й міжнародні і світові п’єдестали: володар (команда) і срібний призер (особисто) Кубка світу 1981 року. У 1984 році Григорій Данько завершив спортивну кар’єру. Але відкрив для себе нову галузь супсільної діяльності.

Григорій Володимирович Данько займається також громадською діяльністю — є депутатом обласної ради V, VI і VII скликань; очолював комісію з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму. Нагороджений орденами «За заслуги» 3-й і 2-го ступенів, має звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

Больше новостей