О спорте и не только
EN RU UK

Форум Миру в Пхьончхані 2020!

Форум Миру в Пхьончхані (Корея) - щорічна подія, присвячена обговоренню між представниками різних спілок, організацій та об'єднань з усього світу питань збереження миру, соціальної та гендерної рівності, запобігання воєнних та політичних конфліктів, подолання бідності, тощо.

Форум Миру в Пхьончхані 2020!

В ХХІ столітті для абсолютної більшості країн світу пріоритетним завданням є підтримка миру у власній державі та мирні відносини з іншими країнами!

«Мир не заключають окремі люди, він стає реальністю, коли про нього мріє більшість людей! І кожен має брати участь в його створенні» — звернулась до учасників Форуму Лі Мі Кьон, директор Корейського агенства міжнародного співробітництва.

 

   Головне, що об’єднало декілька тисяч людей на Форумі Миру — спорт, адже спільні зусилля заради розвитку фізичного виховання десятиліттями об’єднують людей з усього світу 💪🏻 Голова Громадської організації «Мангуст» — Магомед Магдієв та директор Акуленко Тетяна були запрошені на цю значущу подію задля обговорення нових концепцій з досягнення миру у світовому спортивному просторі!

Форум Миру в Пхьончхані 2020!
Форум Миру в Пхьончхані 2020!

   Зважаючи на складу епідемічну ситуацію, Форум Миру у Пхьончхані проходив в тому числі онлайн. Тому 8 лютого 2021 року представники керівництва ГО «Мангуст» взяли участь у Форумі та виступили з презентацією про основні напрямки діяльності ГО «Мангуст» та Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст». Девіз премії «Спорт — посол миру» тотожний меті Форуму та знайшов відгук в серцях всіх учасників!

   Від імені Громадської організації «Мангуст» всім учасникам успіхів у щорічному Форумі миру в Пхенчхані 2021 року. Нашими спільними зусиллями та заслугами Асоціації спортивних організацій Південної та Північної Кореї нам вдастся досягти Миру та взаєморозуміння! » — відзначила Тетяна Акуленко у своєму зверненні на Форумі Миру.

   «Міжнародна премія “Золотий Мангуст” щороку присуджує нагороди за високі досягнення та вагомий внесок в розвиток спорту та активно розшукує людей по всьому світу, які присвятили своє життя фізичному вихованню! Незалежно від національної приналежності, політичних вподобань, віросповідання, поглядів та переконань щорічно нам вдається об’єднувати сотні людей з усіх куточків нашої планети, для яких улюбленою спільною справою єспорт. Спортивний обмін між країнами — ефективний інструмент спілкування для збереження миру в цілому світі!» — звернувся у прямому включенні до учасників Форуму Миру Магомед Магдієв.

Ми раді стати частиною мирних перетворень та зробити свій внесок в розвиток та збереження Миру в цілому світі!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *