О спорте и не только
EN RU UK

Фіруз Маргіані

Фіруз Маргіані

Фіруз Маргіані – майстер спорту міжнародного класу Грузії з дзюдо, Віце-президент Федерації дзюдо Грузії, чемпіон Європи та двократний чемпіон СРСР.

Фируз Маргіані — безумовно, та людина, котра досягла значних успіхів у спорті і стала справжнім другом «Золотого Мангуста». Майстер спорту з дзюдо міжнародного класу, чемпіон Європи та СРСР вже двічі отримував нагороду в рамках Міжнародної премії. Фіруз почав займатися дзюдо ще з шкільного віку. Одного дня, побачивши успіхи своїх однолітків він просто подумав «Я теж так зможу». Інтуїція його не підвела. «Мені завжди подобалося дзюдо, як вид спорту, тому що воно вимагає не тільки застосування техніки і сили, але ще і розуму», — розповідає про початок шляху сам спортсмен. Нині за його плечима вже чимало чемпіонатів, кубків та турнірів. І найцікавіше, що з багатьох він виходив призером чи чемпіоном!

 Саме така гідня, віддана своїй справі особистість і є еталоном лауреата Міжнародної премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст». І ми дійсно раді назвати Фіруза лауреатом 2018 року.

Больше новостей