О спорте и не только
EN RU UK

Автандил Чрикишвілі

чрикишвили

Автандил Чрикишвілі – Чемпіон світу та Європи з дзюдо, чемпіон Євопейських ігор, учасник Олімпійських ігор, переможець Гран-прі в Японії, Загребі та Парижі.

Автанділ є грузинським дзюдоїстом, У 2014 році МІністерство молоді та спорту Грузії назвало його «кращим грузинським спортсменом 2014 року». Народився хлопець у 1991 році у деревні Норіо. Тоді ще важко було уявити, що рівно через 20 років у 2011 молодий спортсмен здобуде «бронзову» седаль Чемпіонату Європи у складі команди. З цього й розпочались вагомі досягнення. Вже наступного року, у 2012, Автандил знов підкорив Чемпіонат Європи у складі команди, завоював «бронзу». Цього ж року ще одна подія голосно заявила громадськості про талановитого грузинського спортсмена: 9-те місце на Олімпійських іграх у Лондоні.

У 2013 році атлет завоював «золоті» медалі Чемпіонату Європи у особистій та командній першостях, а на Чемпіонаті Світу у особистій першості забрав «СРібло», але в командній «золото».

У 2014 році зміг підкорити п’єдестал Чемпіонату Європи та Чемпіонату Світу: обидва чемпіонати віддали талановитому борцю своє «золото».

2015 рік став для спортсмена результативним. На Європейських іграх він став Чемпіоном. Не менш плідним був і 2016 рік, адже саме цього року  Автандил Чрикишвілі завоював «срібло» Чемпіонату Європи, а на Олімпійських іграх посів 5-те місце.

 

 

 

Больше новостей