О спорте и не только
EN RU UK

Анджей Красницький

Анджей Красницький

Анджей Красницький – Президент Національного Олімпійського Комітету Польщі, член координаційної комісії Євроігор-2019, координатор групи національних олімпійських комітетів Центральної та Південно-Східної Європи.

Вагома особистість Польського таміжнародного спортивного світу. Та ллюдина, яка зробила вагомий значний внесок у розвиток спортивної культури світу. Завдяки йому став можливий досконалий розвиток спортивної арени Польщі. Анджей також є добрим другом Громадської організації «Мангуст», що свідчить про відкритість до міжнаціонального таміжнародного діалогу, обмін досвідом та впливом культур. Президіум Громадської організації «Мангуст» неодноразово наносив візити до Польщі, а саме до Анджея Красницького з метою встановлення контакту та покращення шляху комунікації у галузі спорту. І кожна з зустрічей була вкрай результативною.

Саме за такий віжкритий міжжнародний діалог та внесок у розвиток Польського спорту Анджей Красницький був удостоєний звання лауреата Міжнародной премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст».

Больше новостей