О спорте и не только
EN RU UK

Александр Тихонов

Александр Тихонов

Олександр Іванович Тихонов

Радянський біатлоніст, чотири рази завойовував олімпійське «золото», срібний  призер зимових Олімпійських ігор 1968 року. Одинадцять разів ставав чемпіоном світу, п’ятнадцять разів ставав чемпіоном СРСР, володар Кубку СРСР 1978 року.  А також був президентом (1996-2008), віце-президентом (2008-2010) Союзу біатлоністів Росії. Перший віце-президент Міжнародного союзу біатлоністів (2002-2009). Також є заслуженим майстром спорту СРСР з 1968 року.
Рекорд Олександра Івановича з кількості золотих олімпійських медалей в біатлоні був непереможним аж о 2002 року. Рекорд з золотих медалей на чемпіонатах світу залишався непереможеним до 2009 року.

Олександр Іванович – легенда сучасності та яскравий приклад волі та любові до спорту. Саме завдяки таким людям продовжується культивація та пропаганда спорту як такого. Внесок Олександра Тихонова у спортивне життя та виховання нових поколінь СНГ є неоціненним!
 

Окрім суто спортивних досягнень має в арсеналі й авторські свідоцтва про розробку спортивної стрілової зброї. Також був, є і буде активним громадським та політичним діячем , адже пропагує здорові та високоморальні цінності.

На честь Тихонова навіть є музей в Тюменській області, що носить назву «О.І.Тихонов – легенда світового біатлону». І не дарма! Адже таких видатних постатей повинні знати не тільки наші сучасники, а й нащадки!

Больше новостей