top of page
Фон 2.png
Дизайн без названия.png

ХІ МІЖНАРОДНА СПОРТИВНА ПРЕМІЯ
"ЗОЛОТИЙ МАНГУСТ"

7 вересня 2019 року - грандіозний день, коли світова спортивна спільнота водинадцяте об’єдналася під гаслом "Спорт - посол мир", довівши силу та значущість дружби народів! 

Церемонія нагородження XI Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» зустріла найвидатніших особистостей в історії спорту в розкішній залі Одеського академічного театру опери та балету.

  • 2

ЧЕРВОНА ДОРІЖКА ПРЕМІЇ

Як завжди, до однієї з головних подій року в Одесі була прикута непідробна цікавість. Розповідаємо про найпам’ятніші миті церемонії, про які говорить увесь світ.

Це була найбільш вишукана церемонія за всю історію існування премії. Могутня енергія улюблених спортивних героїв, пишні вбрання гостей та щирі емоції захвату, які з першого кроку осяяли червоний килим заходу - назавжди залишилися яскравим відгуком в серці кожного з присутніх.

Під спалахи камер червоним килимом церемонії нагородження ступали сучасні зірки та легенди спорту, видатні тренери, меценати спорту та громадські діячі.

Теплі знайомства, довгоочікувані зустрічі та дружні обійми - така атмосфера панувала за лаштунками одинадцятої за рахунком та восьмої з моменту здобуття статусу "міжнародної" спортивної премії "Золотий Мангуст".

«Золотий Мангуст» – найвищий прояв поваги, натхнення та взаєморозуміння між спортивною елітою світу!